TRİKS

JrFly

Dük
Seni de biz mi ayarttık anlatta görsün arkadaşlar :D kimse anlamaz neler yaşandığını bu insanların neden böyle yaptığını gelir direk Tricks adam çekiyo der belli başlı adamların köylerini kale yapıp diğerlerini boş bırakırsanız o adamlar da durumdan rahatsız olur ve çıkarlar ama hala kendi hatalarını görmektense insanlara hain diyip işten sıyrılıyolar yazık harcamayın insanları :D

Valla söylendiğine göre ben tricksin adamıymışım casusluk falan fıstık ama trickse geçmeyince bu söylediklerimi algı operasyonu yapıyora döndürdü :D Ama bu alıntı yaptığın mesajı iyi okusun arkadaşlar ben nirvana klanında kurucu yetkisine sahiptim ama klanda yetkisi olmayanı dövüyorlardı zaten :D Orada yazdığım mesajda ince bi ayrıntı var kimse kıvrak kıvrak dansöz hareketlerine başvurmasın :D Neyse anlatıcak çok şey varda yazıcak zaman bizde yok :D Çıkan ve trickse geçen 1-2 kişi hariç herkes haklıdır silip giden oyuncularda haklıdır sınırdan çekilen oyuncularda haklıdır. BAŞARLI AMA BAŞARISIZ OPLAR İLE DEVAM EDELİM :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Valla söylendiğine göre ben tricksin adamıymışım casusluk falan fıstık ama trickse geçmeyince bu söylediklerimi algı operasyonu yapıyora döndürdü :D Ama bu alıntı yaptığın mesajı iyi okusun arkadaşlar ben nirvana klanında kurucu yetkisine sahiptim ama klanda yetkisi olmayanı dövüyorlardı zaten :D Orada yazdığım mesajda ince bi ayrıntı var kimse kıvrak kıvrak dansöz hareketlerine başvurmasın :D Neyse anlatıcak çok şey varda yazıcak zaman bizde yok :D Çıkan ve trickse geçen 1-2 kişi hariç herkes haklıdır silip giden oyuncularda haklıdır sınırdan çekilen oyuncularda haklıdır. BAŞARLI AMA BAŞARISIZ OPLAR İLE DEVAM EDELİM :D

Öyle derler çünkü hain demek insanı harcamak çok kolay :D Zaten sınırdaki insanlarla az bi sohbet edip sıkıntılarını anlamamak için 3 IQ'lu olmak gerek belli başlı kişilere sabit ve abartılı sav atıp diğerlerini Allaha emanet etmek gördüğüm en yanlış sınır stratejilerinden biri. O köylerini doldurduğunuz çoğu kişi bize sınırda 1 fake bile atmıyo. İnsanlara hain diyip emeklerin hiçe saymayın kimden köy aldıysam kiminle savaştıysam hepsi hakkını verdi. 16klık adamınız bile 20 kattan fazla puana sahibim sınırda beni peşlemeye çalışıyo bu adam muhtemelen yarın sizin klandan çıkacak ve siz bu adama hain diyeceksiniz. Kendi oyuncularınızı kendiniz dışladınız insanların kendi yoluna bakması çok doğal.

JrFly

Dük
Öyle derler çünkü hain demek insanı harcamak çok kolay :D Zaten sınırdaki insanlarla az bi sohbet edip sıkıntılarını anlamamak için 3 IQ'lu olmak gerek belli başlı kişilere sabit ve abartılı sav atıp diğerlerini Allaha emanet etmek gördüğüm en yanlış sınır stratejilerinden biri. O köylerini doldurduğunuz çoğu kişi bize sınırda 1 fake bile atmıyo. İnsanlara hain diyip emeklerin hiçe saymayın kimden köy aldıysam kiminle savaştıysam hepsi hakkını verdi. 16klık adamınız bile 20 kattan fazla puana sahibim sınırda beni peşlemeye çalışıyo bu adam muhtemelen yarın sizin klandan çıkacak ve siz bu adama hain diyeceksiniz. Kendi oyuncularınızı kendiniz dışladınız insanların kendi yoluna bakması çok doğal.

şunu açıkça söyleyebilirim ki nirvananın içinde sizden daha fazla aktif oyuncu vardı "vardı" diyorum çünkü pipiço ekibini küstürdüler onlar komple gitti daha sonra aas ekibine bencillik yapıldı çok açıkça ... seymenaga ve diğerleri ise tüm ordularını savunmalarını sınıra attılar ama bunlara savunma atan olmadı bunu bilen çok az insan var.. hiç bir klan kurucusu bir klanı tek başına yönetemez bakın iddia ediyorum yönetemeezz yönetirim diyeni de cümle alem sever tefe koyarlar ...

DeletedUser67142

Ziyaretçi
opda mislerin girişi bugun değilmi siz dün gece çıkmışsınız op günü olmuyormu ? :)

Jrfly hesabı klandan atıldı hesabın bizle bir ilgisi yoktu. Aas klanı ptesi günü kuruldu bugün çarşamba. Sismanoglu 10 gündür Nirvana’da değil.

Bugün çıkan hesaplar kimler bir aydınlatsanıza bizleri :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Daha ilkinden düştü devamına bakmadım.

16ZzzG.png

Basaranbugra

Mızrakçı
Bu arada sanırım AAS ekibine mis gelinmediği falanda söyleniyor komik isteyen oyundan mesaj atsın iletebilirim saniyede komiksiniz.

DeletedUser68069

Ziyaretçi
Bitmemeniz sizin yüzsüzlüğünüzden kaynaklı :) Şahsen ben karşı tarafa 500+ köy geri düşeceğim her op içimden ekip çıkacak daha bide zaa bitiremediniz bizi diye dalga geçeceğim :D Benim gözümde bedava köyden başka birşey değilsiniz 4 mis 2 kami=köy :)

Sen git oyuna başla sonra ana kıtan olan K45 K46 yı neredeyse tamamiyle kaybet birde burda seni bitiren adamlara zaa bitiremediniz bizi de :D

Güzel fıkraymış tebrik ettim :D
Valla reis güzelmiş biz cedcale 1 kami 4 mis yaptık = köy oldu :D

Pantürkizm*

Kılıç Ustası
Bu nirvana neden oynuyor ki anlamış degilim boşa zaman kaybı tamam emek var ama silineceksiniz kardeşim bugün olmazsa yarın boşa bence daha cok zamanını oyuna degil ailesine harcasın nirvana üyeleri :)