TRİKS

Merhabalar,

Bu oyunda, burada konu başlığı açma nedenlerim, ya devam eden güzel savaşları takip etmek, ya da oyunda yalancıları, hainleri deşifre etmektir.

Bu seferde bir hainliği, yalancılığı deşifre edeceğim. Device nicki ile başarılı bi oyuncu arkadaşımız, kısa zaman önce duyurusunda, NİRVANA ile sona kadar savaşılacağını ve oradan hiçbir şekilde oyuncu transferi yapmalarına izin vermeyeceklerini belirttiler. Bunu savaş sebebi kabul ediyoruz diye de açıkladılar.

Geçenlerde Fenersavar adlı arkadaş da daha önce yapılan yorumları alıp, son operasyonda alınan başarı ile bizim daha önce söylediğimiz şeyler üzerinden prim kastı.

Peki yaptıkları operasyon zamanında, şu ana kadar hiçbir operasyona katılım göstermemiş, klanın arkasında boş köy toplamış, destekçi puanı sıfır 6 oyuncunun klandan çıkıp, önce trickers'tan 2 oyuncudan destek almaya başlayıp, daha sonra da tamamen klanlarına geçmesine kaç puan.

Ben zaten biliyorum sizin tek ayak üstünde ne kadar yalan söyleyebildiğinizi, yalancı olduğunuzu, sözünüze güvenilemeyeceğini, tüm çakallıkları yaptığınızı ancak ben oyundaki herkesin öğrenmesini istiyorum.

Hayırlı akşamlar

DeletedUser60184

Ziyaretçi
kim kime geçmiş, kim kimden neyi almış anlamadım :)

kılbıll

Baltacı
İyide başka klanlar alırsa savaş sebebi sayılacak dendi biz almıyacağız demedi ki kendi kendimize mi savaş açalım :) ayrıca ondan sonra başka birşey daha demişti sizin pakt açıklamanızdan sonra bundan sonra herşeyi yapacağım diye buda onlardan biridir.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
ohoo bunlar daha savaşın ilk saatlerinden başladı daha durun size vurmadık vurunca yeterince çamur atmaya zamanınız olacak :D bu durumdan size ne orada belirtilen durum diğer klanlar için geçerliydi yani bizimle savaşırken başka klana geçerlerse savaş sebebi sayılacak denildi bize geçmeyecek hiç birisi denilmedi hadi oyununuza bakın bu başlıktan size prim çıkmaz :D

DeletedUser68138

Ziyaretçi
Aşçı bahçivana, bahçivan şöföre, şöför uşağa sonra hepsi uşağa gibi bir sonuç çıkardım ben :)

rascal125

Ağır Atlı
ohoo bunlar daha savaşın ilk saatlerinden başladı daha durun size vurmadık vurunca yeterince çamur atmaya zamanınız olacak :D bu durumdan size ne orada belirtilen durum diğer klanlar için geçerliydi yani bizimle savaşırken başka klana geçerlerse savaş sebebi sayılacak denildi bize geçmeyecek hiç birisi denilmedi hadi oyununuza bakın bu başlıktan size prim çıkmaz :D
kankaaa kimlerle oynuyorsun alooo şunlara bak :D
etik ayaklar altında kankaaa

tarihlere dikkat...

erkan baba

Kılıç Ustası
Noldu zorunuza gitti heralde :D Arkadan kurulan paktlar toplanan hesaplar.Alışın artık bu olaylara.

Xyp9x

Kılıç Ustası
Ağlamalar başlamış :) Beyler her şey tamamda bu her opta kafanıza vura vura 150 köy düşürdüğümüz gerçeğini değiştirmiyor. Sizin için w50'nin sonuna geldik diğer dünyalarda başarılar.