Tow&Dejavu Vs Basher

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Cini mi rezil etmis bu capsiz? Olum sahi ile cin teke tek savassa 2. Haftayi goremezsin neyden bahsediyon sen:) arkadaslara rezil ettim diye ortaya sıkmışsın ama hangi worldde rezil ettigini de soylermisin? Bakalim o worldun cin şahi istatistiklerine; ) sizinle savasipta silmedigimiz hangi world var merak ettim. Gozden kacirdiysam kusura bakma: :

TheFnL

Kılıç Ustası
Bunların alayı yalancı düzenbaz bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor oyunu kazanınca madalya verin hayatta bir şey başarmış olsunlar. Bir oyun için ancak bu kadar küçülüp alçabilir insan

oyunda bunu yapan gerçek hayatta neler yapar insan düşünmeden edemiyor
biraz had bil

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Cini mi rezil etmis bu capsiz? Olum sahi ile cin teke tek savassa 2. Haftayi goremezsin neyden bahsediyon sen:) arkadaslara rezil ettim diye ortaya sıkmışsın ama hangi worldde rezil ettigini de soylermisin? Bakalim o worldun cin şahi istatistiklerine; ) sizinle savasipta silmedigimiz hangi world var merak ettim. Gozden kacirdiysam kusura bakma: :
Cinlilere saygım var ama aranızda preyi haddinden çok kullanan var:D

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Cinlilere saygım var ama aranızda preyi haddinden çok kullanan var:D
Evet pre harciyoruz ama world basi avantaj sagliyor sadece. World sonu yapilan savaslarda pek bi avantaji olmuyor. Sur icin kullaniyoruz ama bugune kadar savastigimiz tum klanlar bizden sayica 2-3 hatta 5-6 bile fazla olanlar vardi. Bizde 3-4 hesap preye para harciyor. Geri kalanimiz acilan worldlerde kasip giriyor.
Neyse konumu sahi klani. Hangi world bizi rezil etmisler aydinlanma bekliyorum:)

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Evet pre harciyoruz ama world basi avantaj sagliyor sadece. World sonu yapilan savaslarda pek bi avantaji olmuyor. Sur icin kullaniyoruz ama bugune kadar savastigimiz tum klanlar bizden sayica 2-3 hatta 5-6 bile fazla olanlar vardi. Bizde 3-4 hesap preye para harciyor. Geri kalanimiz acilan worldlerde kasip giriyor.
Neyse konumu sahi klani. Hangi world bizi rezil etmisler aydinlanma bekliyorum:)
Nasıl pre harcadığınızı şahit olmuştum, çünkü yan klanda pre kasıyordum. Hatta bir arkadaşla iyice sohbet etmiştik. Sağolsun yaştan dolayı saygıda kusur etmediler. Her neyse dediğim gibi size bir saygım şahsen benim var ama velakin bazı arkadaşların yokmuş görünüyor. Aman haaa dikkat edin başka worlde, world başı ezmsinler sizi:D:eek:(merak ettim ben de hangi world buymuş)

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Nasıl pre harcadığınızı şahit olmuştum, çünkü yan klanda pre kasıyordum. Hatta bir arkadaşla iyice sohbet etmiştik. Sağolsun yaştan dolayı saygıda kusur etmediler. Her neyse dediğim gibi size bir saygım şahsen benim var ama velakin bazı arkadaşların yokmuş görünüyor. Aman haaa dikkat edin başka worlde, world başı ezmsinler sizi:D:eek:(merak ettim ben de hangi world buymuş)
Bizi gectim. Sahinin ezdigi bir tane klan gosterin:)?

FilozofBatu35

Baltacı
Bizi gectim. Sahinin ezdigi bir tane klan gosterin:)?

Ustam bu laflar pek doğru değil şimdi forumda fazla takılmam ama anladıgım kadarıyla cin oyuncususunuz w50de oynuyordum sadece oyuncu olarak. Arkalardaydım baya sıralamada orda benim gördüğüm sizofren cin savaşı oldu sizofren kazandı sonra sub343 ve faruk2829 sizofrene geldiler alarm savaşında truva atı alarma geçtiler şimdi o dünyada kim kimi ezmiş oluyor bu ezmiş muhabbetleri biraz garip kacıyor kaç yaşında insanlarsınız dünya sonunda zaten belli oluyor hangi klan iyi diplomasi yapmış hangi klan yanlış insanlara güvenmişş

FilozofBatu35

Baltacı
Bu oyun yetenek oynu değil zamanı ve parası olan iyi oynar. Zamanı olmayan adama sen kötü oyuncu diyemezsin iyi oyuncu olmak
-kilit atmak
-mis arası atmak
-5dakikada bir pcde duru etiket atmak
olarak düşünülüyorsa bunları herkes yapabilir biraz oynu ciddiye aldıktan sonra

LaFleur01.

Yasaklı
pre olmadan gelirseniz görürsünüz, hani diyorlar ya pre ilk başlarda avantaj sağlıyor başka zaman sağlamıyor bunu söyleyenler oynamayı bilmeyen elemanlardır. Bu oyunda premium olmasa bu oyuncularda olmaz .

Vezir001.

Ağır Atlı
pre olmadan gelirseniz görürsünüz, hani diyorlar ya pre ilk başlarda avantaj sağlıyor başka zaman sağlamıyor bunu söyleyenler oynamayı bilmeyen elemanlardır. Bu oyunda premium olmasa bu oyuncularda olmaz .

Ben aynı fikirde değilim, hem preyle hem klasikte şov yapan onlarca oyuncu var.

Oyunda pre falan hikaye altın kural bekar ve işsiz olmaktır :D