Tow&Dejavu Vs Basher

YALNIZBARON

Yasaklı
böbürlenin bakalım zaten bu tip bir karakteri kendine yakıştırana diyecek kelime yok:)

İnsanların en acizi kimdir en iyisini sen bilirsin ortim ,

Kaybederken veya rakamlar aleyhine olduğunda kendi duruşunu gösterenler ki en çok sevdiğim evre budur.

Aynı kişiler kazanma veya rakamları elde ettiğinde kişilere yukarıdan bakarlar ki bu da en sevmediğim evredir.

Hepiniz oyunda ki köy sayılarından ibaretsiniz gibi davranmayın ve özünüze dönün , burası yalnızca stres atacağımız bir platform.

Bu arada , böbürlenen kendini dev aynasında gören herkes kaybetmeye mahkumdur , er yada geç bu durum tecelli edecektir. Bunun için neler yapabileceğimizi veya dünyanın değişiminin nasıl olacağını zaman gösterecektir.

Unutmayın ki bu bir oyun ve hepimiz buradayız , tüm köylerin normal fethedilmesi minimum bir yıl sürecektir. Bu bir yıl süresinde umarım her klan zevkini doya doya alır ve karşısındaki insanlara saygı duyarlar.

Fingolfin*

Yasaklı
Bunların alayı yalancı düzenbaz bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor oyunu kazanınca madalya verin hayatta bir şey başarmış olsunlar. Bir oyun için ancak bu kadar küçülüp alçabilir insan

oyunda bunu yapan gerçek hayatta neler yapar insan düşünmeden edemiyor

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
Bunların alayı yalancı düzenbaz bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor oyunu kazanınca madalya verin hayatta bir şey başarmış olsunlar. Bir oyun için ancak bu kadar küçülüp alçabilir insan

Yavaşşş kelimelerde hata yapmıyalım kişilerin çoğu gerçek hayatta yapamadıklarını oyun içinde yaparlar sakin yani ;)

Nuri66

Yasaklı

Gercekten ole sızın cevırdıgınız dumenlerı ben dusunemıom oyunda bıle boleyseniz

bugracisem

Baltacı
Basher klanının arka tarafta barbar toplayarak beklemesi ve devamında gelişen bu gelişmelerden ben bunu anlıyorum, basher in maşa başkanını sizler yönlendiriyorsunuz. Cin ve dejavu şahiyi hiç bir zaman sevmedi ve sevmez bakın buğra abinizi ve cini nasıl rezil etmişim ama şahi öyle bir klan ki bu kadar olaya rağmen yıkılmadı yıkılmayacak

Alakamın olmadığı bir dünyada konu nasıl bana ve Cin klanına geldi anlamadım.
Konu uzamasın diye beni nasıl rezil etmişsin diye sormak dahi istemiyorum sana.
Agarta falan yazmışsın,çoluk çocuk işleri ile hiç bir zaman ilgilenmedim..
Cin klanında son yıllarda kurucuları ve yöneticileri dahil olmak üzere çok fazla şahi oyuncusu oynamıştır,pre kasmak için dahi olsa bana yazdıklarında kendilerine hep kolaylık tanımışımdır.Shade e de bunları sorabilirsin,dünya ile alakam yok ama eminim şu an klanınıza baksam bir sürü bizimle beraber oynayan oyuncu görürüm.Ayrıca ben Şahi klanını da severim,başarılı olmasını da isterim.
Nefret nereden çıktı,niye bir klandan nefret edeyim ki,ben kimseden bu oyunda nefret etmiyorum,.
Bu saçma tavır ve nefretin nereden geliyor bilmiyorum ve Şahi klanı için kötü bir izlenim yaratıyorsun,bence aş bazı şeyleri artık.
Dünyadaki tüm klanlara başarılar diliyorum.