TOKİ A.Ş

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Atakan ben varsam oynamaz artık :) Classic birinci bitirdim daha oynamadım ama tekrar sahnelerdeyim :))

Sen varsan oynarım ama farklı oynarım.Kimseye güvenmeden çok dikkatlı oynarım.Çünkü biliyorum ki bana karşı sadece arkadan iş çevirerek şansın var aksi bir durumda ezer geçerim biliyorsun :)

Cenkcim sende skype da öyle burada böyle anlamadım ben seni :D

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Sen varsan oynarım ama farklı oynarım.Kimseye güvenmeden çok dikkatlı oynarım.Çünkü biliyorum ki bana karşı sadece arkadan iş çevirerek şansın var aksi bir durumda ezer geçerim biliyorsun :)

Sen bana alınmazsın yapma ama :( Beş lira misali :p :p

DeletedUser63487

Ziyaretçi

Bu oyun hem akılla , hem savaşla oynanır Atakan kardeşim :) başarılar diliyorum sana

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Pfff telefondan yazmak ne zor ya saçma saçma gidiyor :D "Görüşürüz illaki bir dünyada :p" olacak son cümle :D

DeletedUser63487

Ziyaretçi
Tek başıma pp kasmaya giriyorum ama çok istekliysen biryerde teke tek kapışalım :p Ben hem kapışır hem pre kasarım sıkıntı yok :D
Atalan sen benim ekiple uğraşamazsın boş yere kendini yorma gel katıl bize stressiz bir oyun oyna :)

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Atalan sen benim ekiple uğraşamazsın boş yere kendini yorma gel katıl bize stressiz bir oyun oyna :)

Teke tekte hepinizi alırım yahu güveniyorum kendime :D Ha işin içerisine alicengiz oyunları girerse haklısın sizinkilerle uğraşamam :p

@ObeYourMasteR 36.Dünya'da da böyle konuşuyordun dön bak bir dünyanın haline :p Eski postlarını bir kurcalasam kimbilir neler çıkar :D

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Yine diyorum Atakan 1 adama 5 klan daldı normal yani o kadar dayanmam

İlk planlı operasyonumuzu yapacaktık hesap sile alındı ama :D Bir tane op planlamadık biz oraya :) Ayrıca neden tek hesap koskocaaaa ADAM klanları yok muydu orada :p

DeletedUser63487

Ziyaretçi
İlk planlı operasyonumuzu yapacaktık hesap sile alındı ama :D Bir tane op planlamadık biz oraya :) Ayrıca neden tek hesap koskocaaaa ADAM klanları yok muydu orada :p
faruk2829 hesabıyla tek başıma neler yaptığımı tüm dünya biliyor bence fazla uzatma sor soruştur öğrenirsin :)

DeletedUser65123

Ziyaretçi
faruk2829 hesabıyla tek başıma neler yaptığımı tüm dünya biliyor bence fazla uzatma sor soruştur öğrenirsin :)

Yahu ben bizzat o dünyadaydım bütün dünya bu hesaba kim geçtiyse acilen ayrılsın diyordu :D Amaaaan neyse geçmiş geçmişte kaldı gece oldu boşver konuşmaya gerek yok :) İlerideki dünyalara bakalım :)