TIM & EŞKİYA Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser41180
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55128

Ziyaretçi
bu da tim değil TİM den alıcaz tim. tim.. tim... sayılmaz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hee şimdi anladım büyük TİM ben karıştırmışım bidakine inş =)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
o değil de, en zevkli savaş eşkiya ile olmuştu, hala özlerim o savaşı :D o yüzden sizin başlıkları takip etmeye çalışıyorum, başarılarımı da diliyorum :) diplomatik olaylar nedeniyle ne kadar atışsak da, sizin diplomasi hamlelerinden daha beterleri de varmış, classic'te onu da tecrübe ettik :) tekrardan başarılar, rakiplerinizi bitireceğinizden şüphem yok, aynı zamanda dünyayı kapatacağınızdan da. keşke sancak'la rakip olmasaydınız tabii, sancağı da severim :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Diplomatik hamleler bazen can sıkar ;) 25. Gayet güzeldi :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
O değil arkadaş 45-50 saaten düşmanın göbeğine op yapıp köy alıyoruz ilk köyü düştükten sonra adam klandan çıkıyo aldığımız köyler yansımıyo. sonra aldığımız köyleri tim klanı geri alıyo adamlar + ya geçiyo istatistikte :) 3 köy aldım aslında bugün ki opta ama adam klandan çıktı 1 köy almış gözüküyorum. Bu 3 köyden 2 sini tim klanı geri aldı -1 köydeyim istatistikte :) eğer bunu uygulamaya devam ederlerse adamlar op yapmadan öne geçebilirler :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
o değil de, en zevkli savaş eşkiya ile olmuştu, hala özlerim o savaşı :D o yüzden sizin başlıkları takip etmeye çalışıyorum, başarılarımı da diliyorum :) diplomatik olaylar nedeniyle ne kadar atışsak da, sizin diplomasi hamlelerinden daha beterleri de varmış, classic'te onu da tecrübe ettik :) tekrardan başarılar, rakiplerinizi bitireceğinizden şüphem yok, aynı zamanda dünyayı kapatacağınızdan da. keşke sancak'la rakip olmasaydınız tabii, sancağı da severim :)

Adamın yarası derin :D 3 aydır aynı şey sıkılmadın mı :D :D

stilci

Baltacı
Keşke başlığın ilk açıldığı şekilde devam etseymiş muhabbetiniz..

Geç kalmakla birlikte her iki klanada başarılar :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
tim diye klan kalmadı hepsi de sinirden millete küfür ediyor yazık hepsine :)