TIM & EŞKİYA Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser41180
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Uzun zamandır olan bir şeydi ismini koyduk. Her iki klana da başarılar diliyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
İki klanada başarılar eşkiyayı bu savaşta bir adım önde görüyorum

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Her iki tarafa da hayırlı olsun kolay gelsin, klanım Eşkiya ya başarılar dilerim :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
İki tarafada başarılar dilerim İki klandada dostlarımız var iki tarafında istedigi gibi savaş olaması dilegi ile başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
böyle bir savaş çıkacağı belli idi :) herkese hayırlı olsun :) usturuplu ve tartışmasız bir savaş olması dileğiyle :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Pro Lost Oca 10, 13:03
Biz pakt olarak eşkıya ile savas açtık sizde aramızda görmek isteriz sizede mutlaka savaş acicak ama birlikte savasirşak eşkıya pek şansı kalmaz

Pro Lost Oca 10, 13:06
Hani üstadım bu adamlar savaş yapan klan mutlaka savaş acicak size bizde acmisken sizde girin hep beraber dalalim yok edelim suan suan pakt tim rest biz snck dejavu

xxxxx Oca 10, 22:35[/u]
Utanmasalar tum dunyayi savasa davet edicekler reis :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Savaş konusunda burada tartışma çıkacağını zannetmiyorum. Ki eşkiyadan köyüne mis attığım adamla bile can ciğer muhabbet ettik. İyi insanlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaş konusunda burada tartışma çıkacağını zannetmiyorum. Ki eşkiyadan köyüne mis attığım adamla bile can ciğer muhabbet ettik. İyi insanlar

senle duşman olup kavga edebilecek insan var mı be eski duşmanım benim tt2

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Rakiplerimize öncelikle teşekkür ediyorum savaşan bir klan olarak nitelemişler bizi inş savaş yönünde umduklarından az bir performans sergilemeyiz. Eskiden savaştığımız rakipler onlar bizi biz onları tanıyoruz iyi olan kazansın...

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Rakiplerimize öncelikle teşekkür ediyorum savaşan bir klan olarak nitelemişler bizi inş savaş yönünde umduklarından az bir performans sergilemeyiz. Eskiden savaştığımız rakipler onlar bizi biz onları tanıyoruz iyi olan kazansın...

Bu başlığın bütün klanlara örnek olması dileğiyle