Tiger Owned World Classic

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hoş geldin isa.. bizde 38 çekildik whatsaap ölesine kşek eklasikmi girsek demiştim ali hemen klasik ilanını yapiştirdi :) hayırlı olsun oyun bu kimse alınmasın etmesin oyunun kazannaı yok herkes kaybediyor valla kasanan takın real hayatta kaybediyor o yüzden.. belden aşağı konuşulmadığı sürece bu oyun böyle güzel geçer

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
hoş geldin isa.. bizde 38 çekildik whatsaap ölesine kşek eklasikmi girsek demiştim ali hemen klasik ilanını yapiştirdi :) hayırlı olsun oyun bu kimse alınmasın etmesin oyunun kazannaı yok herkes kaybediyor valla kasanan takın real hayatta kaybediyor o yüzden.. belden aşağı konuşulmadığı sürece bu oyun böyle güzel geçer

Özgür abim,ben oyun dahilinde sorun yaşarım insanlarla. Reel'de herkes canım ciğerimdir. Baltalarımız keskin olsun,sen şahsi olarak benim abimsin :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
saol boşver oyundada yaşanmaz keyfini çıkar .) valla

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Dilek cigaram sende hoş geldin, nop error hucum yetmiyodu sende geldin, ben oynamıyorum bu dünyada, bu postta ciddiyim, inşallah oyun köyümü 500|500 koordinatlarına yada oraya yakın bi yere atarda 26 puanda tek köyle klan klan gezerim, bu postta ciddiyim..

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
çok sağolun arkadaşlar :)

Haktan ekibin belli oldu tatlım,bence buna sevin :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Ben kendim sokuyorum ekip, hazır nop çekilmişken ordan gelicekler var, bence gaaranla seni ikna ederiz sen bizim klana gelirsin :Dd

DeletedUser

Ziyaretçi
togitonun selami var başarılar diliyor isa foruma giremiyormuş zevkli clasic olucak sanırım :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Bu nasıl bir yüzsüzlüktür ya, postu atan sensin serdal linç yememek için togitonun selamı var yazma bari

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Haktan bu dallamanın benim classic birincisi hesabıma ne yaptığını biliyor musun ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Haktan bu dallamanın benim classic birincisi hesabıma ne yaptığını biliyor musun ?

bak simdi 1.ci degildin bişi diyon bari tam söylela :D ayrıca gel özelden konuşalım o kadar delikanlısın ya bi tartışalım bakalım neyi yanlış yapmışım neyde haklısın?

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Demin togitonun selamı var şimdi saklıyıcak olsam, serdal seninle çok yakındık senin ciğerini biliyorum farkındasın dimi?