TheNobles

• Konuyu başlatan DeletedUser71518
  • Başlangıç tarihi
1 yil Britanya'da, 1 yıl da Kıbrıs'ta yaşadım. İngilizcem de gayet iyidir. Anlamsız olan bir kelimeye dahi anlam katılabilir. Birleştirilmiş isimler de bu konuya da dahildir.
britanya ingiltere değilmi?o zaman ingilizceniz baya ileri seviyededir birşey soracağım bu ingilizceninde bizdeki gibi şivesi varmı bölge bölge?

britanya ingiltere değilmi?o zaman ingilizceniz baya ileri seviyededir birşey soracağım bu ingilizceninde bizdeki gibi şivesi varmı bölge bölge?
Inanamayacağın kadar fazla ağız var. Yani şive.
Ülkenin esmi ismi Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı.
Ama ben Britanya kısmındaydım.
İngiltere sadece bu krallığın elzem bir parçası.
Sürekli İngilizleri dominant güç olması nedeniyle ülkeye İngiltere diyen çok fazla insan var.
Ben de buna şaşıyorum.

katilmesqut

Yasaklı
1 yil Britanya'da, 1 yıl da Kıbrıs'ta yaşadım. İngilizcem de gayet iyidir. Anlamsız olan bir kelimeye dahi anlam katılabilir. Birleştirilmiş isimler de bu konuya da dahildir.
haz yaşatan iyi bir deneyim anlamına gelen nooble kelimesinden (britanyada duymamışsındır sanırım) türemiş de olabilir o mantıkla. ki 'çaylaksız' türkçede anlamı olmayan bir kelime az ezik, az çaylak yazsaydın yine anlardım.

haz yaşatan iyi bir deneyim anlamına gelen nooble kelimesinden (britanyada duymamışsındır sanırım) türemiş de olabilir o mantıkla. ki 'çaylaksız' türkçede anlamı olmayan bir kelime az ezik, az çaylak yazsaydın yine anlardım.
Gerçekten böyle bri kelime olduğunu sanmıyorum. Sözlüklere bakacağım, bulamazsam arkadaşlarıma soracağım...

katilmesqut

Yasaklı
hatta ben buldum şöyle bir tanımını:

A product that aims at evoking a particular but elusive sensory experience, wanted by all, known by few. (Contrary to previous definitions, "nooble" has nothing to do with the word "noob" and is not a sexual activity or practice.)

sexual yazıyor diye ban yemeyiz inş :)

La Calin*

Kılıç Ustası
Çoğu forum baslıgından daha güzel olmus burası agzınıza saglık. En azından bilgileniyoruz