TheNobles

• Konuyu başlatan DeletedUser71518
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser71518

Ziyaretçi
Farklı dünyalarda beraber oynadığımız dostlarımızla w59da TheNobles adıyla yerimizi alıyoruz.

Saygı çerçevesinde çekişmenin bol olduğu, keyifli bir dünya olması dileğiyle tüm ekiplere başarılar dileriz..

DeletedUser71518

Ziyaretçi
Ek başlık açmadan buradan yazayım. Tanıtım başlığını veda için kullanmam sorun olmaz sanırım.

Birkaç ay öncesine kadar hiçbirini tanımadığım farklı dünyalarda oynamış arkadaş gruplarını tek çatı altında toplayarak klan oluşturup oynadık. Üyeleri tanıma ve eleme süreci maalesef ki durmayan savaşlarımız yüzünden yeterince sağlıklı olmadı. Son zamanlarda içimizdeki bazı bastırılmış tartışmalar Kudret ve Aztek klanları ile girdiğimiz süreç nedeniyle olumsuz olarak bize geri döndü. Tartışıp oyun bırakanlar, farklı klana geçip kendi reelden arkadaşlarıyla bile çatışanlar, bu durumlara sinirinden hesapsil yapanlar vs ile domino etkisi oluşunca da maalesef içinden çıkılmaz bir hal aldı. Genel olarak iç meseleler özel olarak da üye yönetimi sebebiyle birçoğumuzun keyfi kaçtı. Bu yüzden de oyunu bırakma kararı aldık. Hala devam edenler var. Aralarında yeni bir oluşum ayarlayıp devam ederler.

Oyunun doğasında varmış gibi kabul ediliyor ama biz başka klanlara casus sokmaya dahi haya ettik. Yönetimdeki diğer arkadaşlarım birçok konuda fazla hoşgörülü ve sakin olduğumu çokça dile getirdiler :). NOBLE klanları olarak asil bir duruş sergilemeyi ilke edindik. Belki de bu oyun için klan olarak fazla iyi niyetli davrandık. Sağlık olsun.

PSC klanları ile olan savaşımızı en azından bir sonuca ulaştırmayı isterdim. Bu şekilde kendileri kazanmış olacak. Oyundaki azimleri ve koordine oluşları için tebrik ederim kendilerini. Takdire şayan aktif ve hırslı bir oyun sergilediler.

Kudret klanları ile 2 gün sonra başlayacağını söylediğimiz savaş için de birkaç şey söylemek isterim. Önceden farklı yerlerde de dediğim gibi kazanmaktan ziyade atışma, tartışma olmadan muhabbet içinde hoş bir savaş ile birbirini tanımayan kişilerle sıfırdan kurulan bir klan olarak neler yapabileceğimizi göstermek ve klanımızı duyurmak istiyordum. Üye yönetimi ve kontrolü noktasındaki hatalarımızdan dolayı olmadı. Bu noktada da birçok ders çıkardım kendime.

Son süreçten dolayı kimlerle devam edebileceğimi en açık şekilde öğrenmiş oldum. Klan içindeki bazılarını bu şekilde tanımak ve kendilerini böyle anımsayacak olmak kötü olsa da geriye güzel bir ekip listesi edindim. Gelecek dünyalarda kendimize yeni bir sayfa açacağız. Kalbini kırdıklarımız varsa affola. w59'da devam eden tüm herkese keyifli oyunlar dilerim.