The Trickster

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Görecegiz hem fenersavar ve sessizask efendiler lütfen biraz daha aşiret toplayın omrunuz biraz uzun olsun

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
alarm bizle savaşmaya gelmiyormu arkamıza yay atacak sanıyordum amcam boşuna olanlar yapmış planlarını bozdunuz adamın

DeletedUser52052

Ziyaretçi
3 klanlik bir ekip için amcanız boşuna yaygara yapmış kendi ekibimizden bile oyuncu çekmeye çalışmış duyduğuma göre klanlar ile alakası olan herkesi aramış bu kadar cekinmesin amcanız

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Sayın kurucumuz gaara bey amcanızı heyecanlandırmış bu kadar çekimser olmasına gerek var mıydı amcanızın bu oyunu kendi ekibimle oynayıp yenilmek bile bizim için zevk ama bunu maalesef amcanız anlamamış

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Neyse bakarsınız amcanız ile karşı karşıya geliriz o zaman kalan hesaplar kapatılır

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
hacı abi senin asıl nick ney necisin sen dikkat çekiyon birşeyler yapmaya çalışıyon durumu tam anlayamadım senindemi hesabın var bizle :D

İşe espiri kartım arkadaş eski hesapları katatalim yazmis birine bende alacak verecek kalmasın dedim :) ne sizle ne de kimseyle isim yok :)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Bu fenersavar la sessizask olsa olsa sinek vızıltısı olur

KING-SETO

Mızrakçı
Başarılar The Trickster bende Mesut abinin yoldaşı olarak aranızda yerimi alacağım W47'deki ekipler toplanıyor :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Biri pembe alarm diyordu bu kıtadan sonra öyle anılırsınız artık kafadansakat bey :p