THE TRICKSTER RAPORLAR

Worafz

Okçu
Pardon özür dilerim buranın herkese açık bir yer olduğunu unuttum siz özelden konuşuyordunuz sanırım hiç özel hayatada saygım kalmamış benden hiç olmaz :(

Alayınız gelsin diyen bir insanın tek başına kendini savunamıyor olması kadar komedi bir şey yok biliyor musun :D
Tek 1 kişiye toplanıyorsa bütün yancılar, Alayımız gelince nereye kaçacaksın sen kırık FENERSAVAR :)))

DeletedUser68228

Ziyaretçi
Bak serhat cidden senin problemlerin var gel aklımın zekatını sana vereyim gül gibi yaşa git 47de ban yedikleri için böyle birşey olduğunu bildigin halde gelip burda boş yapıyorsun savaştan kaçmış gibi bi algı oluşturmaya çalışıyorsun kişi kendinden bilirmiş işi Nirvana’ya vurduğumuzda böyle ağlıyorsan senin sınıra geldiğimizde sen silip kaçarsın öyle bi korkaksınn

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Pardon özür dilerim buranın herkese açık bir yer olduğunu unuttum siz özelden konuşuyordunuz sanırım hiç özel hayatada saygım kalmamış benden hiç olmaz :(

Hayırda 1 e 1 konuşuyoruz biraderim sen burada 3. kişi oluyorsun. Benlik sorun yok, sen rahatsız olmuyorsan yani :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Yazık cidden şizofren bu çocuk :D Ailesi de evladımız adam oldu falan sanıyor yalnız kalırsa ölür bu çocuk :D

GassaL is Here.. :)

Dün gece yapılan mini operasyonda paket ettik. 15 köy alımı gerçekleştirdik.. Raporları da 1-2 saate yayınlamış olurum... Sancak savunma sorumlusu forumdan çıkmadığı için bu operasyonu uyuyarak geçirdi saolsun :)

Neyse beyler çok ciddiye almayın 15 köy alımını başarı sayıp forum da mangal da kül bırakmayan bir arkadaştan bahsediyoruz. 90 köy verince deliye vurmaya başladı kendini :D Dün salladığı adamı poh pohluyor yine sjsjsjsj

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bak serhat cidden senin problemlerin var gel aklımın zekatını sana vereyim gül gibi yaşa git 47de ban yedikleri için böyle birşey olduğunu bildigin halde gelip burda boş yapıyorsun savaştan kaçmış gibi bi algı oluşturmaya çalışıyorsun kişi kendinden bilirmiş işi Nirvana’ya vurduğumuzda böyle ağlıyorsan senin sınıra geldiğimizde sen silip kaçarsın öyle bi korkaksınn

Bu başlıktakilerin nwo ile ilgili ben sessiz kalırken onca yazılmış postuna bakıp hala nirvana ya vuruyoruz sen konuşuyorsun demek ne kadar doğru oluyor bilmiyorum bence sizin bir rahatsızlığınız var. Yada ne bilim bir korku ya bu sinser gerçekten biz gideriz burada kalırsa ne yaparız ne ederiz diye birlik beraberlik kuruyorsunuz :D

Worafz

Okçu
Hayırda 1 e 1 konuşuyoruz biraderim sen burada 3. kişi oluyorsun. Benlik sorun yok, sen rahatsız olmuyorsan yani :D
Şey aslında burada da nirvana tricks savaşı raporları var sende NwO olarak 3. Oluyordun ben senin için 3. Kişi olmak sorun olmadığını düşünerek yazdım biraderim :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yazık cidden şizofren bu çocuk :D Ailesi de evladımız adam oldu falan sanıyor yalnız kalırsa ölür bu çocuk :D

Neyse beyler çok ciddiye almayın 15 köy alımını başarı sayıp forum da mangal da kül bırakmayan bir arkadaştan bahsediyoruz. 90 köy verince deliye vurmaya başladı kendini :D Dün salladığı adamı poh pohluyor yine sjsjsjsj

Şşt emirhan "Kanka ben ban yedim" diye bahane bulmayacaksan konuşalım :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şey aslında burada da nirvana tricks savaşı raporları var sende NwO olarak 3. Oluyordun ben senin için 3. Kişi olmak sorun olmadığını düşünerek yazdım biraderim :)

O zaman nwo dan bahsetmeyin kardeşim sağ da solda :) dert mi olduk size.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Yazık tek umutlari 47 deki gibi ban yememizi bekliyor olmaları :) Bu world de etkinlikte açık oluşmassa ne yapacaniz onu merak ediyorum ..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bir oyun için işinize gelmediğinde siyasetten alıntı yapacak, terör olaylarından rakibi aşağılayacak, Zihinsel hastalar üzerinden dalga geçmeye çalışacak ve küfür sınırlarına bir insanı getirecek kadar zavallısınız..Benim bir şey dememe gerek yok emirh*n zaten biz şeref yoksunuyuz diye post atmış geçmişte. Ben kime ne anlatıyorum ki.

Gerçekten başka diyecek hiç bir şey yok... Bu oyunun bana göre müptezellerisiniz.. Yani gerçekten acıyorum.

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Gitmeyin sinser reisin üstüne iftiracı hasetçi adamlar..!

Tricks ile sancak düşman değil mi. Sinseri bi salsanız sancak ifşalarını yayınlayacak, böylece sancak hesap siler gider, kuzey paktı dağılıt. Ben mi öğreteyim size bu yaşımda :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Savastayken yayinlicak yüregi yoktu ki :D zamani var zamani var diye diye sovdugu adamlara abi cekip pakt kurdu :D
Bir oyun için işinize gelmediğinde siyasetten alıntı yapacak, terör olaylarından rakibi aşağılayacak, Zihinsel hastalar üzerinden dalga geçmeye çalışacak ve küfür sınırlarına bir insanı getirecek kadar zavallısınız..Benim bir şey dememe gerek yok emirh*n zaten biz şeref yoksunuyuz diye post atmış geçmişte. Ben kime ne anlatıyorum ki.

Gerçekten başka diyecek hiç bir şey yok... Bu oyunun bana göre müptezellerisiniz.. Yani gerçekten acıyorum.
Nasil boyle iyi prim kasiliyomu level kasmak isteyen bir kac arkadas var onlarda gelsinler eski worldlerden alakasiz alintilar yapip prim kassinlar sanirim guzel exp veriyor bu yontem

DeletedUser66609

Ziyaretçi
Gitmeyin sinser reisin üstüne iftiracı hasetçi adamlar..!

Tricks ile sancak düşman değil mi. Sinseri bi salsanız sancak ifşalarını yayınlayacak, böylece sancak hesap siler gider, kuzey paktı dağılıt. Ben mi öğreteyim size bu yaşımda :D

Haber bultenini bekliyoruz artik. Gelsin goy goy.
Surekli atisma gormekten biktim. Rapor gorelim dedim , istatistik gorelim dedim.
device vardi kalbini kirdim heralde oda paylasmamis halbuki her hafta paylasirdi. Ayni sekilde harika mukemmel ayni sekilde eksiksiz kusursuz karamustafapasha disinda baska ne istatistik ne rapor paylasan var.

senin su kaliteli mizah anlayisin ile bi haber bulteni bekliyoruz ;)) cok fazla olay var ve sanirim finalin bütün de bittigine gore konustur parmaklarini :)

myw**

Dük
Forumda tartışmak ve birbirimiize laf sokmak kimi zaman eğlenceli bile olabilir . Fakat bazı karakterlere tartışma fırsatını vermememiz , yokmuş gibi davranmamız gerekiyor . Görmezden gelin ki kendi kedilerini yesinler.

Bu arada siz kiminle tartışıyorsunuz ?

Elmacı

Okçu
Forumda tartışmak ve birbirimiize laf sokmak kimi zaman eğlenceli bile olabilir . Fakat bazı karakterlere tartışma fırsatını vermememiz , yokmuş gibi davranmamız gerekiyor . Görmezden gelin ki kendi kedilerini yesinler.

Bu arada siz kiminle tartışıyorsunuz ?
Gökhan Abi naber?

DeletedUser65896

Ziyaretçi

Gördüğüm en boş varlıksın sen ya cidden bak oyunla oyunculukla zerre alakan yok ne seni ne de klanını ciddiye alıyoruz ama hala bi Fatih havaları var sende :D Kuzey paktının etkisiz elemanısın bizle 1 köylük sınır oluşsa klanının yarısı silecek hala burada dünya kapatma hayalleri kuruyo. Sen bi savaşa adam akıllı katıldın mı ya hep cephe gerisi çünkü biliyosun sende klanın da bu dünyanın en boş topluluğusunuz. Evet sizlerin de oynamaya hakkı var ama kendini göklere çıkarmaya çalışma komik duruyosun yüreğin varsa sancağın arkasına saklanma köylerini sınırımıza taşı senle 1v1 atalım sana söz veriyorum kimse köylerine saldırmayacak o arkadaki köylerini sınıra taşıyacaksın ama sende :D

DeletedUser68672

Ziyaretçi
Zihinsel engelliler merkezinde çalışıyorum delinin 1 çeşit olmadığını biliyorum da böylesini ilk defa gördüm kardeşim gel karşımıza oyna her dağdan bir taş getirip laf vurma çabası içindesin karşımıza gelince konuşursun dicem sınıra gelsek lal olursun
O merkezdeki tek deli bence sensin oradakiler hasta yardıma muhtaç insanlarımız !! sen o insanlar sayesinde ekmek yiyorsun biraz saygın olsun...