THE RisKy vs. Alayı :D

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Neyse bundan sonra size cvp vermiyecem genç.

Oyunumuzu oynar gereken cvp veririz.

DeletedUser52743

Ziyaretçi
Vay be bende savaşı W31 de sanıyorum savaşın asılı buradaymış :D

Her neyse şunu belirtmek istiyorum ki şuanda bizden 12 köy almış olmanız benim için pek birşey ifade etmiyor. Heleki bu 12 köyün tamamının premium ile kasılan üyeler tarafından alınmış olmasına rağmen hala burada bunun havasını atıyor olmanız ayrı bir odak noktası oluyor benim için :) İstatistlikleri incelerseniz şuanda premiumsuz gelişen hiç bir oyuncunuz bizden köy almadı. Bizim klanımızda premium ile gelişen kimse yok. Ben bir kaç yüz pre harcamış olabilirim sadece son zamanlarda mis parası için beklemekten sıkılıp thumbup

Bu sebepten ötürü köy alımları sizin premium kullanmayan üyeleriniz ile aynı dönemlerde başlayacaktır :)

Bu savaş süresince de müttefiklerimiz tarafından arkadan vurulduk özellikle eBK klanları müttefik klanımızdı ve tarafımıza savaşa katılacaklarını söylerken bir baktım ki sizinle birlik olmuşlar :) Bazı arkadaşlar oyunda askerlerden çok karakterlerini konuşturuyor :)

Kimse beni yanlış anlamasın Risky klanlarına karşı sonsuz saygım var gayet tecrübeli bir ekipler oyunu iyi oynayıp keyif almasını biliyorlar. SAvaş bu kazanmakta var kaybetmekte ama buraya yazılanları bir okudum da kimse kimsenin lafının altında kalmıyor herkes birbirine laf atıp sözlü üstünlük kurmaya çalışıyor :) Bırakın bu işleride oyununuzu oynayın kazanın ne gerek var burada milletin kalbini kırmaya :)

Ayrıca Risky klanı ile olan savaş metnini okursanız savaşın sebebini görürsünüz. Burada bile hala karşınızdaki klanlarla ezici bir konuşma stiliniz var oyunda haz etmediğim en önemli konulardan birisidir bu.

İyi oyunlar

DeletedUser57971

Ziyaretçi
sanaliz ersin05 neflen bu 3 arkadaş daha pazarı açmamış ne pre kullanması thumbup
taxi44 ilk hafta bizim klana girdi herkesi ark ekledi şuan sizin klanların birinde klan sorumlusu savaş sebebi bu olmalıydı aslında bakma.
Turan klanlarına bir sözümüz yok oyun çerçevesinde savaşımızı veriyoruz ama gelip burda tam bilgi vermezsen işler değişir o vakit

DeletedUser52743

Ziyaretçi
Pazarı açmadıklarına emin miyiz bu arkadaşların ? :D Hadi 3 olsun.

Eksik bilgi vermiyorum ki o konu ile ilgili konuşmuyorduk :) Açıkçası bu taxi44 olayından benimde çok sonradan haberim oldu bu olay sizin kadar benide şaşırttı diyebilirim :D Bende sizin utd ile durumları anlamadım biri diğerinin klanına geçmiş birşeyler olmuş falan karışık geldi dışarıdan bakınca.

Turan klanlarına bir sözümüz yok diyorsunuz fakat klanın ve oyunun forumlarındaki konuşmalarınızda yerden yere vuruyorsunuz bunu belirtmeye çalışıyorum. Ben kendi yönetim ekibimle whataspptan konuşurken bile diğer klanlar hakkında bir konudasak eğer belli bir saygı çerçevesi içinde yürütüyoruz sohbetimizi.

DeletedUser57971

Ziyaretçi
utd ile bizim bir durumumuz yok köy alıyoruz işte tek durum bu ;)
haçlı ordusu topladılar sonra baktılar olmuyo turan dan bir iki köy alalım diye sizin diplomasiyi bozdular baktılar zora giriyolar 3 5 küçük klan kaldı onlarıda çekerler yanlarına durum olamaz savaş olur oda thumbup
Turan klanı bize karşı hiç bir zaman saygısızlık yapmadı taxi olayını es geçersek.
Arada bazılarına kızıp size laf attığımız olduysa kusura bakmayın gereksiz dostlarınızaydı o lafların geneli

DeletedUser57970

Ziyaretçi
Bar11 adlı arkadaşım oyundaki adını bilmiyorum ama bu söylediklerinin doğruluk payının olmadığını sende en az benim kadar iyi biliyorsun :)

Utd ile bir durumuz yok köy alıyoruz demişsin ,hani nerde ben niye göremedim .Bizim sizden aldığımız köylerlermi karıştırdın acaba :)

Klanımızın gücünü tartışmıssın , ah be canım bi dur bakalım mesafeden dolayı ne siz klanca op yaptınız nede biz, bu kadar mesafe var diyemi ötmeye başladınız anlamadım :) boş konuyorsunuz boş :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Cevap Verme Yigit Genclere oyunumuzu oynayalım sadece.

DeletedUser57971

Ziyaretçi
Tanışırız kardeş vaktimiz bol mesafeler kısalsın hele oda olur şimdi abini dinle uzaa sağdan sağdan thumbdown

DeletedUser57970

Ziyaretçi
Senin gibi seviyesiz ve zekası gelişmemiş oyuncularla tanışmaya ihtiyacım yok iyi oyunlar :)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Aynen 26 dan hatırladığım siz prensip olarak önce klana girip sonra satıyorsunuz

DeletedUser52743

Ziyaretçi
utd ile bizim bir durumumuz yok köy alıyoruz işte tek durum bu ;)
haçlı ordusu topladılar sonra baktılar olmuyo turan dan bir iki köy alalım diye sizin diplomasiyi bozdular baktılar zora giriyolar 3 5 küçük klan kaldı onlarıda çekerler yanlarına durum olamaz savaş olur oda thumbup
Turan klanı bize karşı hiç bir zaman saygısızlık yapmadı taxi olayını es geçersek.
Arada bazılarına kızıp size laf attığımız olduysa kusura bakmayın gereksiz dostlarınızaydı o lafların geneli

Dediğim gibi bunun bir oyun olduğunun bilincindeyiz hepimiz ve saygısızlık etmenin yersiz olacağını düşünüyorum. Şunuda eklemek istiyorum ki taxi olayını da yönetimimizdeki çoğu kişi sonradan öğrendi bu asıl kurucu ile taxi arasında bir durumdu.

Aranızda saygı duyduğum büyüklerim de var gerçekten başarılı oyuncularınız da var fakat oyunun gerçekleri bunlar her klanda casuslar bulunuyor ve bir dönem sizin klanlarınızda da benim casusum vardı. Forumunuzda klanlarımız hakkında yaptığınız alçaltıcı konuşmaları duymak beni üzdü. Özellikle ben sizin ekibinizi tanırken ve saygı duyarken.

Oyundur bu 8 yıldır oynuyorum çok savaş kazandım belki bir o kadarda kaybettim oyundaki asıl amacım zevk almaktır :cool:

Sizden tek ricam hakkımızda kötü düşünceleriniz varsada kendinize saklamanızdır çünkü hiç biriniz beni tanımıyorsunuzdur eminim kişiliğim oyun tarzım hakkında birşey bilmiyorsunuzdur çünkü bir sohbet muhabbet içine girmedik. Bu yakınlığı sağlamadan da hakkımda bu şekilde konuşulması biraz üzüyor.

Teşekkürler, iyi oyunlar...

DeletedUser12293

Ziyaretçi
arkadaşlar sakin olun keyfini çıkarın şu an kayısı çekirdeği vede kru üzüm yiyorum valla iyi geliyor :) oyun bu tv iler gibi oynayıp bırakmak laızm tadında

DeletedUser57690

Ziyaretçi

Şu konuya bi açıklık getirelim;

Birincisi klan için konular kimseyi ilgilendirme ama açıklama yapma gereği duyuyorum;

Sözkonusu arkadaş sirküler,özel atılan hiçbir mesaja dönüş yapmadı ta ki köyüne misleri çıkana dek.Bence haketti durum bundan ibaret.

DeletedUser57971

Ziyaretçi
Senin gibi seviyesiz ve zekası gelişmemiş oyuncularla tanışmaya ihtiyacım yok iyi oyunlar :)

"Abi valla spoken kanıma girdi yoksa sizi satmazdı" w26 dan alıntıdır.
Bende kanına giriyim sat klanını gel yabancı değilsin nasılsa bu mevzulara kanında var senin thumbup

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Ahh ahh 26 zamanı fenaydı. Farklı isimle girdiğim dünyalardandı yücel, öyle sonradan başlayıp şizonun ortasında kalmıştım. Hayır benim kanıma giremedi egemen :D Ama ona girmişler :D

DeletedUser57970

Ziyaretçi
Mesajı Zoom mustafa abinin hesabından almıssın dostum bırak şimdi bu w26 ayaklarını :) Evet Birazda konuşalım ozaman.

ZOOM. 16.11. tarihinde saat 21:33
sus sus 26 da biz saywt ki o dunyadan gitti isek sebebi sensin :)
SouLFly52. 16.11. tarihinde saat 21:32
hehehe bi yanlışım yoktu assında abi yalnız bırakıldım orada.Ah şu spoken yokmu kanıma girmişti :D :D

Burada espiri olarak yazdığımız cümlereleri değiştirerek farklı yerleyere çekmeyi çalışmssınız saçmaladınız dahada saçmalıyorsunuz :)

Ortada w26 dan klanı satma gibi büyük bir olay olsaydı. Sizin The Risky Klanları Onursal Başkanınız KARAPRENS06 ,w26 diye uzattığınız SİS klanları kurucusu Ümit abi niye bizle oynamak istesin hemde yakın tarihte :) Neyse Hadi sen git biraz daha başkalarının özel mesajlarını kurcala belki birşeyler bulursun oralarda :)

KARAPRENS06 18.11. tarihinde saat 22:10
aslında ewet.
SouLFly52. 18.11. tarihinde saat 22:09
sen tekrar benimle oynamak istiyosun abi onu hissettim ozledin bizi :)