THE PRESTIGE Vs squid

Berkanylmzs37

Çaylak
Selçuk abi milletin fake hesabını açıp da forumda sanki oymuş gibi yazan şizofrenleri unity klanında tutuyorsunuz ayıp valla.Biz siz büyüklerimizden böyle görmedik.Adam taa eşkiyacı metin abinin fake hesabını açıp sanki oymuş gibi bir de imza kısmana onun nickini koyup,prestij felan yazmış.Teferruatını alemciler savaş raporları bölümünde açıkladım.Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

43595 adlı eklentiyi görüntüle

Bilmeyen arkadaşlar bizi arıyor soruyor.Bu fake hesapları açan kişi unity7 de oynuyor forsa* nicki ile.Saygılar abim.
Uzun yazma hüseyin

herkes nerede

Mızrakçı
Rakip klan dağılmış herkesin eline sağlık konuyu kapatabiliriz.
Sana sadece gülüyorum çocuk dağıttığınız falan da yok 4 gündür komik komik oplar yapıyorsunuz köyleri almanızı bekledik gece bonusunda mis atıp patlayanlarmı dersin abi ben bittim ne olur köyü ver diyenler mi dibindeki boş köyü 10 saat te alamayanlar mı? Sizin bizi satıp Şahi yi tercih etmeniz bizi eğlendirdi doğrusu teşekkürler.Aslında yazmayacaktım ama işi yine yalana dökmüşsün.Sizde bu arada 1 2 köy nemalanmışsınız.Bu arada buraya gelip atıp tutanlardan birtek bozkurt55 ve egva yı gördük onlarada gül gül öldük.Oğuz ve abdinin yazıları dışında alakasız kişilerin kendini tatmin için buraya gelip yazdıklarını dikkate almıyorum benim için birşey ifade etmiyorsunuz boşuna yırtınmayın.

herkes nerede

Mızrakçı
Biz sizi bir süre daha idare etmek adına duymak istediklerinizi söyledik sayın Barzo abim. İçimizle uğraşacak vaktimizin olmadığını biliyorsunuz. Sizlerin Kapak truvası olduğunu, ya da direkt truva olduğunuzu bilmiyormuyuz zannediyordunuz ? Diplomasi bozma çabalarınız takdire şayandı ama tutmadı. Sonra ki dünyalarda görüşürüz kendinize dikkat edin.
Şu yazdıklarına kendin inanıyor musun?Sonrayı niye bekleyelim haritaya bak biz hala buradayız hayal görmeyin.

herkes nerede

Mızrakçı
Siz bizi kapak truvası olmakla suçladıktan sonra hylav ve lokal anestezi ye yazdım bakın böyle böyle birşey deniliyor haberiniz varmı diye güldüler siz hala bu komik argümanin peşinde olmanız çok komik yalanınıza bir özür bile dileyemecek kadar kendinizi kaybetmişsiniz şimdide sizi oyalıyordum diyorsun biraz kendinize saygınız olsun

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
@herkes nerede daha yazıyonmu sen buraya yav mesajı ilet dedim iletmedin oyundan yazdım ilet dedim iletmedin neyin kafasını yaşıyon op yapılırken ordu saklarsan sonun böyle olur iyi yapmışlar sana her ne yapmışlarsa

Siz bizi kapak truvası olmakla suçladıktan sonra hylav ve lokal anestezi ye yazdım bakın böyle böyle birşey deniliyor haberiniz varmı diye güldüler siz hala bu komik argümanin peşinde olmanız çok komik yalanınıza bir özür bile dileyemecek kadar kendinizi kaybetmişsiniz şimdide sizi oyalıyordum diyorsun biraz kendinize saygınız olsun
Şey sence de çok garip değil mi kendini savunmaya geliyorsun kapak truvası olmadığına haksız karar hareketlerde bulunulduğuna dair sonra gidip kapaktaki adamlara söyleyip aldığın tepkiyi söylüyorsun bunu saflığından mı yoksa alışkanlığından mı yapıyorsun diye sormadan edemeyeceğim.

BOZKURT..55

Çaylak
Sana sadece gülüyorum çocuk dağıttığınız falan da yok 4 gündür komik komik oplar yapıyorsunuz köyleri almanızı bekledik gece bonusunda mis atıp patlayanlarmı dersin abi ben bittim ne olur köyü ver diyenler mi dibindeki boş köyü 10 saat te alamayanlar mı? Sizin bizi satıp Şahi yi tercih etmeniz bizi eğlendirdi doğrusu teşekkürler.Aslında yazmayacaktım ama işi yine yalana dökmüşsün.Sizde bu arada 1 2 köy nemalanmışsınız.Bu arada buraya gelip atıp tutanlardan birtek bozkurt55 ve egva yı gördük onlarada gül gül öldük.Oğuz ve abdinin yazıları dışında alakasız kişilerin kendini tatmin için buraya gelip yazdıklarını dikkate almıyorum benim için birşey ifade etmiyorsunuz boşuna yırtınmayın.
Amma boş yaptın yahu.
Size op yapmadı kimse. Gece gündüz barbar toplar gibi toplandınız işte.
Barbara giderken de 4 mis ayarlamak için görüşüyoruz .
Barbar köyü de dolu çıkabiliyor bazen .
2 köy almışsınız o da müttefikken hainlik yapıp habersiz aldığınız köyler.
İstatistikler ortada.

Eklentiler

• IMG_3713.png
    IMG_3713.png
    353,2 KB · Görüntüleme: 19

herkes nerede

Mızrakçı
Şey sence de çok garip değil mi kendini savunmaya geliyorsun kapak truvası olmadığına haksız karar hareketlerde bulunulduğuna dair sonra gidip kapaktaki adamlara söyleyip aldığın tepkiyi söylüyorsun bunu saflığından mı yoksa alışkanlığından mı yapıyorsun diye sormadan edemeyeceğim.
Kime soracaktım Şahı opu için konuşanlardan biri bendim diğeri hardasan ona sordum sen tanıyormusun bu kapağı varmı haberin dedim yok dedi benim böyle birşeyden haberim yok acaba kapak bizden birilerini mi tanıyor da bu sebepten mi bize kapak truvası dendi diye onlara sordum onlarda boşverin dedi gülüp geçtiler.

OrJ1naL

Çaylak
Selçuk abi milletin fake hesabını açıp da forumda sanki oymuş gibi yazan şizofrenleri unity klanında tutuyorsunuz ayıp valla.Biz siz büyüklerimizden böyle görmedik.Adam taa eşkiyacı metin abinin fake hesabını açıp sanki oymuş gibi bir de imza kısmana onun nickini koyup,prestij felan yazmış.Teferruatını alemciler savaş raporları bölümünde açıkladım.Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

43595 adlı eklentiyi görüntüle

Bilmeyen arkadaşlar bizi arıyor soruyor.Bu fake hesapları açan kişi unity7 de oynuyor forsa* nicki ile.Saygılar abim.

Huso cum yeni girdim foruma şimdi okudum bu konu hakkında pek bilgim yok bı sorun varsa @Arelllll çözer veya şimdiye çözmüştur belki ama bahsedilenler konu hakkında hiçbir fikrim yok