The Gondikers

DeletedUser65083

Ziyaretçi
bu oyuncu w35 de pusudaydı sonra başka bir klana geçti daha sonrada barzoya geçti.
sonuç olarak hep dağıldılar oyundakı hırsı adam satmasına sebeb olur aman dikkat diyeyim sonra aynı klandakı arkadaşlarını toplar . bunun profilindeki 7/24 yazısına kanmayın korkusundan öyle yazıyor. gece saldırmasınlar diye. kocaman bir fıss kendisi ...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
bu oyuncu w35 de pusudaydı sonra başka bir klana geçti daha sonrada barzoya geçti.
sonuç olarak hep dağıldılar oyundakı hırsı adam satmasına sebeb olur aman dikkat diyeyim sonra aynı klandakı arkadaşlarını toplar . bunun profilindeki 7/24 yazısına kanmayın korkusundan öyle yazıyor. gece saldırmasınlar diye. kocaman bir fıss kendisi ...
35te kendi klanını satıp başka klanlara geçti. köyüne çektiği savunma ile egosu doğru orantılıdır: ) çok fena kendi oyuncularını ve barbarları toplar bu konuda üstüne tanımam

AvB.

Hafif Atlı
Ya arkadaş ne zaman benimle ilgili bir rapor paylaşsanız burada iki gece uyutmuyolar beni yapmayın ben istemiyorum arkadaş :d

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Kendal senin raporu görmedim ben ya :S Net'le mi alakalı onu bilemedim.

Bu da w35 dünya birincimizin mermiye kafa attığı an;
GB6yz6.png

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Aralarında ki tek rapor dikkatimi çekti sevdim o raporu kalanına bakmadım :D Atlara fısıldamışsınız :p