The Expendables

• Konuyu başlatan DeletedUser24088
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Hey hey hey benim lafımı imzanda kullanmışsın telif haklarından ötürü premiumumu alayım Gevşek Adam :D :D

DeletedUser24088

Ziyaretçi
nordin sen neden bizim ekipte değilsin ? hemen kaydol :D

bu arada işi olmayanlar boş muhabbet yapıp insanları vebal altında bırakmasın. botcu almışsın arkasına sözü ancak küçük bir çocuğun oyuncağını karşıdakine kaptırıp ağlaması gibi bişey. gücün yetiyorsa konuşmaz ezersin ezemiyorsan çocuk gibi ağlamassın bu kadar basit. bot kullanan varsa illaki cezasını çeker zaten. burda boşa tartışmayın. Ayrıca bu klanın üyeleri hasan sende dahil artık muhabbet yapmayın şurda oyununuza bakın. muhabbet yapacaksanızda saygı sevgi çerçevesinde olsun. çocuk gibi kavga etmeyin ula :mad:

DeletedUser39591

Ziyaretçi
sizin ekipteyim ya :)

bu arada işi olmayanlar boş muhabbet yapıp insanları vebal altında bırakmasın. botcu almışsın arkasına sözü ancak küçük bir çocuğun oyuncağını karşıdakine kaptırıp ağlaması gibi bişey. gücün yetiyorsa konuşmaz ezersin ezemiyorsan çocuk gibi ağlamassın bu kadar basit. bot kullanan varsa illaki cezasını çeker zaten. burda boşa tartışmayın. Ayrıca bu klanın üyeleri hasan sende dahil artık muhabbet yapmayın şurda oyununuza bakın. muhabbet yapacaksanızda saygı sevgi çerçevesinde olsun. çocuk gibi kavga etmeyin ula :mad:

DeletedUser24088

Ziyaretçi
nick ne ki senin :D bilmiyorum bende yarın başlayacağım ya haberim yok :S

DeletedUser39591

Ziyaretçi
hem benı nıe cagırmıyonuz la bu ekıbın cogu ıle oynadım ben :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Faruk abi fatih abiyi getirdim ben :D sorun etmee :DD Ben getirdim :D

Faruk abi gereksiz konustu abi dayanamadım :D Kusura bakma :)

DeletedUser48331

Ziyaretçi

saygım var ama biz başarılar dilerken su 17 yaşındaki veledin kullandıgı lafa bak ' kafa güzelmiş kardeş güle güle kullan ' derse gereken derside veririz . Ayrıca botcu dediysek genel olarak demedim 3-5 botcu dedim onlarda kendilerini biliyorlar az banlatmadım onları o yüzden elimdeki kanıtlarla konusmaya hakkım var :)

DeletedUser24088

Ziyaretçi
onun adına ben özür dilerim. kapatın bu konuyu. bizede botcu deme bu arada botcu değiliz :) olanda cezasını çeker zaten. üsluplarada biraz dkkat veled filan nedir yav

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Faruk abi sen ne sorun edıyorsun özür dileceyecek kişi benım :) Adam gibi konusandan özrümüz dilerim neyse yeter yorm atmıyacam faruk abı senın ıcın :)

Veled diyor yaa şimdi lafı carparımda genel forumda aşagılamk istemıyorm

DeletedUser24088

Ziyaretçi
ya bizim cihanın sınavları varmış o yüzden. bysimyacii ben nato ve blackjack06 yarın başlayacağız :)

DeletedUser39591

Ziyaretçi
aslında az gec baslamak en ıyısı harıta cok sıkıstı sımdıden ben genelde ılk gun başlamazdım ama oldu bu sefer :)

DeletedUser46726

Ziyaretçi
Hasan uzatmayın.
Herkes kimin nasıl oyuncu oldugunu biliyor.
Oyun başladı,Herkes gelsin oyunda göstersin gücünü burada ancak forumda laf kalabalıgı yapılıyor,Gereksiz.