The Champions Vs Victory or Valhalla

YaHepYaHiç

Baltacı
Vov tarafını tebrik etmek lazım sonuna kadar hakettiler kazanmayı. Bi aksilik olmazsa dünyayı da kapatacaklarını düşünüyorum. Champs adına konuşmak gerekirse de haritadan takip ettiğim kadarıyla alt sınırda güzel bir şekilde haritayı ilerletiyorlardı. Üst sınır da tam tersi şekilde vov a karşı çok zayıf kaldı. Atılan truva ise champs in silmesi için bahane oldu diyebilirim. Son olarak jog ve hodor ekipleri keşke kendi ekipleriyle klan kurup haritaya öyle girseydi. En çok da onlara üzüldüm.

Morior invictus

Kılıç Ustası
Tebrikler. Janissary'e de ayrı tebrikler yukarıda o tek başına mücadele verdi. Sınır tarafında her gün mis arası yapmaktan çok keyif aldım umarım o da almıştır :D
Janissary'i o bölgeye atamakla stratejik olarak iyi karar vermişsiniz. Bu arada th0mas shelby Süleyman abiye de selamlar umarım diğer dünyalarda da beraber oynarız

La Calin*

Kılıç Ustası
Emek veren herkesin eline, koluna sağlık. İki ekibi de az cok tanıyıp dışardan bakan bir göz olarak gördüklerim; başarı elde etmiş klanın genel çapta beklentileri karşılayamamış olması ve içinde bulunan ekiplerin ayrı ayrı kaliteli olup birleşince bir bütün olamaması ve daha henüz klan ismiyle başarısı olmayan bir klanında aslında başarısız olmadığını isterse buna kabiliyeti,tecrübesi ve yeteneğiyle karşında favori olan klana galip gelebileceğini gösterdi. Klan adı vov ancak ben hep Vegas olarak gördüm. Tebrikler Vegas, Tebrikler kasa :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Emek veren herkesin eline, koluna sağlık. İki ekibi de az cok tanıyıp dışardan bakan bir göz olarak gördüklerim; başarı elde etmiş klanın genel çapta beklentileri karşılayamamış olması ve içinde bulunan ekiplerin ayrı ayrı kaliteli olup birleşince bir bütün olamaması ve daha henüz klan ismiyle başarısı olmayan bir klanında aslında başarısız olmadığını isterse buna kabiliyeti,tecrübesi ve yeteneğiyle karşında favori olan klana galip gelebileceğini gösterdi. Klan adı vov ancak ben hep Vegas olarak gördüm. Tebrikler Vegas, Tebrikler kasa :D
Boş adam olduğunu söylemiş miydim söylemediysem söylemişim olayım söylemezsem çok üzülürüm o yüzden bence söylemeliyim eğer hala buna rağmen boş adamsın demediysem moralim bozulur neyse konudan sapmayalım boş adamsın diyorum kısaca

diyabetik

Kılıç Ustası

Başkanım seni mı kırıcaz klan isimleri VEGAS olarak değiştirildi...:p
Çekemeyenler oltaya gelmiş zaten hemen oyunun başında boş boş konuşuyorlardı şimdide devam ediyorlar...:cool:

Ersingltkn

Okçu
skinny pate ve uyznlar tebrik ederim iyi mücadele verdiniz isimleriniz aklımda kalacak bundan sonraki dünyalarda diğer arkadaşlarıda tebrik ederim bu savaş daha iyi olabilirdi birlik olma konusunda bizden daha iyiydiniz tebrikler.
sınırda görebildiğim en sağlam oyunu oynadın adeta bir kale gibi ben elinden gelenin fazlasını yaptığına inanıyorum. bu konuda çaban ve emeğin için ben teşekkür ederim savaş anlamında zevk aldığım en nadir rakiplerden biri oldun. onure oldum.