The Champions Vs Victory or Valhalla

ThanksFRGood

Baltacı
Arkadaşlar herkese iyi oyunlar,
Champs e saldıran herkes vov demek mi ya da vova saldıran herkes champs demek mi? Pattes klanı olarak giriş yaptığımız günden beri haritamızı oynamanın ve zevkimizin peşindeyiz. Böyle de olmaya devam edecek. İki saftan da köy alımlarımız mevcut.
Champs ten arkadaşlar ilk haftalardan beri oyuncularımızı taciz ediyor, bu zamana kadar sakince defansta kaldık sonra uygun gördüğümüz şekilde karşılığımızı verdik. Şimdi birkaç saldırı çıkılınca gelip burda pattesi de vova ekleyin demenin hiçbir manası yok. Manası olmadığı gibi hem de saygısızlık.

Şunu da eklemek isterim ki, geçen hafta cuma gününe organize ettiğimiz saldırıları champ oyuncularının köy isimlerinin değiştiğini(mis giriş saatleri olarak) dolayısıyla da vovun champs e operasyon yaptığını fark ettiğimiz için bugüne erteledik. Ki ne vovun kesim yaptığı köylerde hak yiyelim, hem de champ oyuncuları için fair play olsun, ortak hareket etmediğimiz gibi düşünceli olduğumuza da inanıyorum. Ancak haritamız gereği bu sürtüşme er ya da geç yaşanacaktı bugüne kısmetmiş.
Bize atıfta bulunulduğu için cevap verme ihtiyacı hissettim, iki tarafa da başarılar dileriz.

Saygılarımla
Pattes klanları
aynen kanka aynen vov dan yana değiliz aynennnnn klana girip savunma çekimleri başlamış bile o günde söyledim bu günde söylüyorum kimin ne olduğunu herkes iyi biliyor

Moonknıght

Ağır Atlı
aynen kanka aynen vov dan yana değiliz aynennnnn klana girip savunma çekimleri başlamış bile o günde söyledim bu günde söylüyorum kimin ne olduğunu herkes iyi biliyor
Berkaycım ne yapsaydı adamlar champs onlara vururken ksndlddkpd bunun geleceği belliydi zaten benim tek merak ettiğim gereksiz inkarlarınız elinize ne geçirdi :D
Ayrıca jasemen in pp sini beğendim yaratıcı hayalleri olan bir adama benziyor hakkında hayırlısı :D

ThanksFRGood

Baltacı
Berkaycım ne yapsaydı adamlar champs onlara vururken ksndlddkpd bunun geleceği belliydi zaten benim tek merak ettiğim gereksiz inkarlarınız elinize ne geçirdi :D
Ayrıca jasemen in pp sini beğendim yaratıcı hayalleri olan bir adama benziyor hakkında hayırlısı :D
Ne diyoruz biz tek siz hepiniz he bırakın gelsinler hele daha çok adam çağırmaları lazım yetmez bu kadar

Moonknıght

Ağır Atlı
op yiyince oyle demiyonuz ama her op sonrası bi katakulli :) siz daha çok güldürürsünüz kendinize :)
Biz forumun ilk gününden beri burdayız.Senin gibi nickimide gizlemiyorum.Korkak gibi gezen sensin :D varsa bir vasfın iddaan deki ben bu hesaptayım görelim hesabını k46 dan farmville oynarken boş yapma :D yada yap daha heyecanlı oluyor