The Champions Vs Victory or Valhalla

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Beni biliyorsun kanka ben vegası çok severim zamanında 500 pre atsaydınız lv tapates olurdum :p
siz ham atın ben sizin için champsı arkadan vuracağım:p

Bak dün akşam yine Truva için yazmışsınız birilerine akıllanmazsınız:) O kadar empati dedim :)
dünyada en zor şeylerden birtanesi laf anlamayana laf anlatmaktır. Ama savaşacaz her türlü anlayana kadar savaşıcaz beynine vura vura anlatacam.

Anca sağı solu arar diplomasi dilenir şow yaparsın. Yok vegası biz böyle bilmiyorduk Senin lafların. Çok yorma delikanlı dost tavsiyesi olsun

Ersingltkn

Okçu
Ne olmuş burada ya düne kadar herkes birbirine çiçek atıyordu üzücü olmuş. Ancak aklıma şu söz geldi kendine yapılmasını istemediğin şeyi önce sen başkasına yapma gibi birşeydi.Cümlede yanlışlık olabilir ancak herkes ne anlatılmak istediğini anlamıştır diye umuyorum. Anlık sinirle gaflete düşüp burada herkes birbirine yardırmış ancak aynayada bakmak lazım ben ne kadar doğru oynadım diye. Bu doğru şu yanlış tartışması yapmak şuan hiçbir anlam ifade etmez iki tarafta farklı zamanlarda bu haraketi yapmış kendi adlarına durumu lehine çevirmiş bence oyunumuza bakalım.

Son olarak bir arkadaşın mesajı daha dikkatimi çekti ''Vov klanının bu kadar güçlü olduğu bir dönemde truva çıkarmak full savunmalarını kestirmek için fırsat''gibi birşey yazılmış. Bu düşüncedekilere ithafen oyunda birşeyden pes etmemen gerektiğini herkesin bilmesi gerektiği en altta şu cümle ile bitireyim.Herkese iyi oyunlar oyunu oyun olduğunu unutmadan oynayalım.

Hattı Müdafaa Yoktur Sathı Müdafaa Vardır
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
bunun pes etmek veya etmemekle alakası yok dostum yazı ve düşünce biçimini çok beğendim zeki ve düşünür birine benzediğinde gayet açık öncelikle tebrik ederim. Orda bahsetmek istediğim sey zamanlama daha önce yapılsaydı daha net sonuçları olabilirdi ayrıca evet dediğin gibi yazının başında empati olayını kullanman ayrıca tebrik içeriyor ben hiç bir dönem doğru bulmadım bana göre bu bir hile bizimkilerden de yapan oldu sizinkilerde yapan her kimse benim sözüm ona şahsi bir durum değil genel bir durum.

o satıh bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanı ile ıslanmadıkça terk olunamaz. Onun için küçük, büyük her birlik, ilk durabildiği noktada yeniden düşmana cephe kurup savaşa devam eder.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

doak

Mızrakçı
meric keskin na Twitterze: „Atatürk üzerinden yapılan hiçbir caps komik  olmadığı gibi son derece saygısız ve gerizekalı işi. kusura  bakabilirsiniz.” / Twitter