The Champions Savaş Raporları

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Senin Ne Yaşın Nede IQ Beni eğitmeye Yetmez
Abilerine Sor Kerem55 Vurdumu Ses Nerden Çıkar Duyulur Sana Söylesinler
Birazcık sinirlenmişsin tatlım sen niye böyle hemen sinirleniyorsun seni söz veriyorum eğiteceğim hemen merak etme :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sübyen Sabi
İşine Bak laf ebeliği yapma İcraat yap oyunda Yoksun Burdada Olma Hadi
Kelimelerine dikkat et yoksa senin için çok kötü olur canım adam ol önce sonra gel burada yazı yaz böyle ağlayacaksan hiç yazma emziğini takayım ağzına gez.

diyabetik

Kılıç Ustası
Arkadaşınıza söyleyin yazdıkları ortada kim olduğumu bilmeden yaşımı bilmeden boş boş konuşuyor ekibine sahip çıkarsan böyle şeylere hiç gerek kalmaz
Az ötede ağla git abilerini topla gel ne oldu boş herif kaybettiniz senin o sevmediğin VEGAS hepinizi ağlattı...
Asagidaki video sana gelsin bebegim..melonun hareketi sana gelsin....;)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Az ötede ağla git abilerini topla gel ne oldu boş herif kaybettiniz senin o sevmediğin VEGAS hepinizi ağlattı...
Asagidaki video sana gelsin bebegim..melonun hareketi sana gelsin....;)

hayatım bak şimdi ben ağlamıyorum senin gibi nezih seni eğittim gibi onuda eğitseydim böyle seviyeli şekilde sohbet ederdik ama anlamıyor iste beyin cerrahına gitmesi lazım onun sen öyle diyordun zamanında millete dimi hayatım bu arada Fatih terim meloyu yani fatih terim sever adamı yazıyorum konuyu kapatıyorum gülüm

darkdoruk*

Mızrakçı
Furkancim benim klanimdaki hic bir arkadasim aglamaz ayricada kimsenin egitimine filan da ihtiyaclari yok egitecek seviyede olduklarini da biliyorum.Sen Vegas ailesini yanlis tanimissin yada tanitmislar.O kolay dunyada sana kazik atan klanlara birliklere benzemez Vegas.Dunya kapatacakken tek mesajla kitlesel hesap sil yapan serefli oyuncularin oldugu serefli bir klandir.Herkes de bunu boyle bilsin.Haddi asan bu sorun icin seni kiniyorum.Bir abin olarak.;).