Test Round #1

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Lütfen katıldıktan sonra görüşlerinizi bu başlık altında belirtiniz.

Başlangıç: Eki 29, 14:00
Son: Eki 29, 18:00

Son düzenleme:
sayin coma
raund gayet eglenceliydi yalniz testte olsa bizim insanimizi bilgilendirmek lazim...
300 hafifle ful ciftlik savunmayi kesebiliyosun nerdeyse adam bunu goruyor aynisini yapacagi yerde sikayet ediyor...
bana torpil gectiginizi idda edenler oldu eminmi benzer mesajlar az askerle cok kesim yapanlarada gitmistir :D

Destek sistemine savunma ise yaramiyor diye mesaj atmak nedir ;D
gul gul oldum :D

Ortalama Biri

Misyoner
Biraz Cata biraz Bash raund tarzında özellikleri olan güzel sayılabilecek bir speeddi.
Artıları ile eksilerini oynarken daha net fark ediyordum fakat arada gözden kaçırdıklarım olabilir.

Artıları
Etrafta fazla barbar yoktu yağmadan ziyade kesim raundı olmuştu.
Kesilen ordu çabuk toparlanıyordu bu da oyundan çabuk düşülmemesini sağlıyordu.
300 hafif ile kesilemeyecek ordu yoktu neredeyse. 5 dakikada dünyanın süper gücü gibi oluyordun.
Köy alımının olmaması güzeldi özellikle savunmanın olmadığı bir dünyada. Mis arası bile işe yaramazdı çünkü =))
Katılım güzeldi özellikler dışında. Genel olarak farklı nickler gördüm eski speedlere göre.
5 vs 1 bile atılabilecek duruma müsait bir speed. Savunmanın önemi olmadığı için kilit atıp kilit yenmediği sürece gerçek gücünü kilit atma yeteneğine göre ölçebiliyor kişi.

Eksileri
Yıktığın birisini iyice takip etmen gerekiyor yoksa yarım saat sonra adam oyuna girip bu adam bana saldırmış deyip 5 dakikada yıkabiliyor.
Bu şekilde 5-10 kişi biriktiğinde bir süre sonra sürekli saldırılar geliyor.
Tecrübesi olmayan kişiler için zor bir raunddu.
Birde köy alımı olmadığı için sürekli aktif kalınca yorucu oluyor. 2 saat boyunca aktif olarak bir sürü kişi ile savaştım yıktım yıkıldım. Fakat ahırını kışlasını hatta çiftliğini yıktığım adam yarım saat sonra bana mancınık atıyordu. 4 saat o yüzden bu raund için fazla geldi bana.

Genel olarak başta bu ne ya böyle desem de gayet hoşuma gitti bu test raundı. Birde baştan köy alımının olmadığı çiftlik kuralı olduğu gibi bazı temel özellikleri bilseydik daha güzel olurdu. En azından dünya açıldıktan sonra yazılsa bile ona göre strateji geliştirirdik.

JrFly

Dük
ben iki raundu da beğenmedim bu oyunu kesim için oynuyorum ama hiç eğlenceli bir yanı yoktu bana göre