TEPKİ

Shqiptar*

Acemi
Hız 1 birim hızı 1 . Muhabbeti yapıldı mı bilmiyorum ama girecek olan kim varsa tepkisini koysun 61 den sonra oyuncu kalmayacak klanlarda oyunu kendi elleriyle bitiriyorlar premium satmak için 10 w dir hızlar hep böyle gelenlerin yarısından çoğuda pre kasıp gidecek. Haritalar çöpe dönüyor klanlar daha önce bu kadar kötü yönetilmemişti eski w leri konuşmaktan sıkıldık zerre keyif vermiyor . Genel tepki koymamız lazım oyuncular olarak . Peşpeşe c açılacağına beklenip açılabilirdi aciz modların değilmesini umut ediyoruz . Hayırlı ramazanlar .

Luciferr

Dük
Son 10 dünyadır her hızdan 2 şer dünya açıldı, haksızlık yapıyorsun gibime geliyor.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Doyumsuz bir oyuncu grubuna her 10 günde bir dünya açıp hepsinin hızını minumum 2x yapsa bile yaranamaz klanlar ekibi.. Şubattan bu yana 57-58-59. normal dünyaları açıldı C12-13 açıldı. Yeni casual dünyası açıldı. 3-4 ayda açılan 6 dünyadan bahsediyoruz.. Haksızlık yapmayın.

Deleted User - 5354182

Ziyaretçi
Hız 1 birim hızı 1 . Muhabbeti yapıldı mı bilmiyorum ama girecek olan kim varsa tepkisini koysun 61 den sonra oyuncu kalmayacak klanlarda oyunu kendi elleriyle bitiriyorlar premium satmak için 10 w dir hızlar hep böyle gelenlerin yarısından çoğuda pre kasıp gidecek. Haritalar çöpe dönüyor klanlar daha önce bu kadar kötü yönetilmemişti eski w leri konuşmaktan sıkıldık zerre keyif vermiyor . Genel tepki koymamız lazım oyuncular olarak . Peşpeşe c açılacağına beklenip açılabilirdi aciz modların değilmesini umut ediyoruz . Hayırlı ramazanlar .

Her şeyin sistemi olduğuna göre buranın da bir sistemi var :) Yavaş dünyalar olmazsa hızlı dünyalarda olmaz olsa da oyuncu olmaz biraz saçma bir yazı olmuş bence bir düşün.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Çok fazla dünya açılıyor hak yemeyelim özellikle arka arkaya açılan 2 tane klasik dünyadan sonra yavaş oyun seven oyuncu grubu içinde bir dünya açılması çok normal sonuçta şubatta yavaş dünya açıldı sonra nisanda 2 tane hızlı dünya açıldı şimdi tekrar yavaş dünya açılıyor. Ama bu dünyadan sonra temmuz sonu ağustos başı gibi bir dünya açılır diye düşünüyorum onun hızı en azından 1.6-1.8 birim hızı da 1-1.2 arası olursa biraz daha iyi olur. Ama W61 çok güzel olacak gibi duruyor o yüzden W61'de umarım ekip bir kıyak geçer de oyun hızı 2 birim hızı 1 klasik dünyaya benzer bir dünya yaparlar :D

İki classic peşpeşe ve şimdi de üçüncü hızlı dünya geliyor. oyunu yavaş oynamayı sevenler de var. paçaları erken sıvamamak gerek.

Tepkisiz

Kılıç Ustası
benim zamanım yok gece bonusu işime gelir yavaş dünya bana uygun olur sana olmaz çünkü vaktin vardır vs vs herkesi mutlu edemeyecekleri ortada.Lakin oyuna çok vakit ayıran klanların özellikle hızlı world arayışına ve bekleyişine girmeleri veyahut eski düşmanların aynı dünyaya girmek istemeleri ve bunu 10 world sonraya planlamaları arada kalan dünyaların oyuncusuz kalmasına sebep oluyor 59da bu şekil bi dünya Cin klanını şimdiden tebrik ederim

Mr.Yellow

Baltacı

açıkcası oyunu bu kadar mahveden adminler değil, oyuncular. bir ara hatta storm yazmıştı siz böyle aile klanlarına devam ettikçe biz böyle iğrenç dünyalar açacağız diye :D demedin mi @Mr.Storm

Art Of War*

Hafif Atlı
benim zamanım yok gece bonusu işime gelir yavaş dünya bana uygun olur sana olmaz çünkü vaktin vardır vs vs herkesi mutlu edemeyecekleri ortada.Lakin oyuna çok vakit ayıran klanların özellikle hızlı world arayışına ve bekleyişine girmeleri veyahut eski düşmanların aynı dünyaya girmek istemeleri ve bunu 10 world sonraya planlamaları arada kalan dünyaların oyuncusuz kalmasına sebep oluyor 59da bu şekil bi dünya Cin klanını şimdiden tebrik ederim
56 gibi değil elbet ama 57 ve 58e nazaran yine dolu bir dünya oldu. 57-58 çöplük gibiydi :D