Tengri Ailesi Açıklama

• Konuyu başlatan Deleted User - 5569757
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Dostum ben arazda oynamıyorum dedim. Girmedim demedim. Savaşmamak ta bir tepki evet ama savaşarak ufakta olsa bir kıvılcım çakmanız bence daha büyük tepki olurdu. Şuanda birileri gelmiş buraya kapak atmış sizde alın diyip çekiliyorsunuz. Ama birileri bu adamlara karşı mücadeleye giriyor. Sizde bu insanlarla bu mücadeleye katılın.

Narkoz44

Okçu
Dostum ben arazda oynamıyorum dedim. Girmedim demedim. Savaşmamak ta bir tepki evet ama savaşarak ufakta olsa bir kıvılcım çakmanız bence daha büyük tepki olurdu. Şuanda birileri gelmiş buraya kapak atmış sizde alın diyip çekiliyorsunuz. Ama birileri bu adamlara karşı mücadeleye giriyor. Sizde bu insanlarla bu mücadeleye katılın.
:) :) Neden böyle bir oluşumun içinde olalım vakti olupta mücadele eden klanlara Başarılar

EnesKOSOVA1

Yasaklı
gece Theturkishtank** a mesaj attım. Acaba kendisi şuanda bu w de kalıp kazanıp kaybetmeyi umursamadan sadece birilerinin dediğim dedik çaldığım düdük tavrına bir irade göstermek isteyen isimlerle irtibata geçti mi? Zira ben geçmesi için en azından bir çaba gösterdim. Bugün oyundan yine kendisine mesaj attım ama forumda bu yazıyı gördüm. Açıkcası üzüldüm. bu yüzden yazdım.

Tekrar ediyorum, kalıp savaşmanızı ve bu yönde tavır göstermenizi umuyorum.

Cheguvera

Mızrakçı
Toz olup gidebilirsiniz şov yapmayın yeter. Kimsenin umrunda değil katılmıyor olmanız :)

honey badger

Okçu
Eşşek değillerse 1 aylık dünyayı en kötü kendilerini toplayıp 1.kapatırlar herhalde 1 ayda ne yapabilirsiniz bunu düşünmek lazım arkadaşlar düşünmüş bunlar savaşmayı haketmiyor kendilerini toplayıp kapatsınlar diye sonuca ulaşmış gerçekçi olarak 1 aylık dünyaya 1k insanın aynı klanda girmesi kadar boş bir durum yok taşındın klan ortasına düştün diyelim 1 ayda sen ordan sınıra gelicen de savaşıcan mesela :)

Cheguvera

Mızrakçı
Eşşek değillerse 1 aylık dünyayı en kötü kendilerini toplayıp 1.kapatırlar herhalde 1 ayda ne yapabilirsiniz bunu düşünmek lazım arkadaşlar düşünmüş bunlar savaşmayı haketmiyor kendilerini toplayıp kapatsınlar diye sonuca ulaşmış gerçekçi olarak 1 aylık dünyaya 1k insanın aynı klanda girmesi kadar boş bir durum yok taşındın klan ortasına düştün diyelim 1 ayda sen ordan sınıra gelicen de savaşıcan mesela :)
En son kendi aramızda savaşıcaz. Şöyle düşünebilirsiniz biz araz1-2-3-4 değil de hücum, vatan, ceset vs(örnek veriyorum) gibi klanlarla girip yine müt olurduk ve aynı olay gerçekleşirdi. Sorun, klanların aynı isimle kurulması mı? Yoksa yapılan diplomatik ve stratejik birliğin gücü mü?

honey badger

Okçu
1 ay dünya hocam en son dediğin olaya zaman var mı sence :) yani bu kalabalıktan düşmanın korkması değil oyun kurallarına göre hareket etmemek Bu dünyayı kapatmak için böyle bir ittifaka gerek var mıydı kim zorluk çıkarır karşıda da oluştu ? olayı müt olup da yapsanız yine aynı şey tabi haklısın dünyada 3k oyuncu var zaten atıyorum 1k sı siz diğer 1kyı op yaptınız aldınız 1 ay geçti oyun bitti aramızda savaşırız dediğin gibi uzun soluklu dünya değil yani

honey badger

Okçu
1/3 hakimiyetle başlamışsınız yani yerinde gerekli diplomasiler yapmak farklı bir şey gereksiz kalabalıkla herkesin şu oyundan aldığı zevki katletmek farklı bir şey sizin klan içinde öyle eğlenceli bir dünya olmayacak bence büyük klan demek daha çok rez kavgası daha çok anlaşmazlık demek

Cheguvera

Mızrakçı
O yüzden burada yazıyorsun Değil mi :)
Diplomatik ve stratejik birliğiniz daim olsun Övünecek birşeyin kalmadıysa gidebilirsin.
Övündüğüm bir şey yok. Komplekslerinizi bi kenara bırakıp ondan sonra gelin hassas kalbiniz kırılmasın hadi eyw ben kaçtım :D Daha önemli işlerim var.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.