temizlik ve oyun

• Konuyu başlatan Deleted User - 848879950
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 848879950

Ziyaretçi
oyuna yeni başladım temizlik nasıl yapıcam ve klanlar ile ilgili rehber videolar varmı oyunu daha hızlı öğrenebilecegım ?

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Bir klana dahil olarak kendinize güçlü bir birlik yaratabilirsiniz ya da kendi ekibiniz ile birlikte dünyayı yönetebilirsiniz. Diğer oyuncularla iletişim kurmak bunun ilk adımı olacaktır. Forumlarımızı kullanarak bilgi alışverişi yapabilir ve kendinize klan arayabilirsiniz. Genel forumda yer alan video klavuzları incelemek için tıklayın. Diğer kılavuzlar için tıklayın.

Ayrıca Klanlar wiki bilgi depomuzu da ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Ya da isterseniz oyunu daha kolay öğrenebileceğiniz Casual dünyasına gerekli şartlar sağlandıysa transfer olabilirsiniz.

Casual Dünya Nedir? Nasıl Katılırım?

Yukarıda belirtilen kılavuzumuz üzerinden nasıl katılabileceğinizi ve dünya özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

O.K.D.

Okçu

Tibelda

Emekli Görevli
100k puana gelince savaşmaya karar vermiştim 2-3 dünya oynadıktan sonra 500k adamla aynı klandaydik sonra sari yakinca saldırı köylerini tespit edip vurup almıştım çok heyecanlıydı sonra adam oyuna geri dönüp topladı tüm köylerimi -_-

Ben 12 yaşındayken kullandıgım multimin şifresini unutmuştum. Ana hesabımdan desteğe yazmıştım başka hesabım var şifremi unuttum napcam diye. Keşke benimde haberım olmasaydı

Baya ilginç ve komik anılar gelmeye başladı. Biraz üstüne düşünsek bir içerik çıkar mı ? :D

theobeorn

Kılıç Ustası

tipobaha

Mızrakçı
bilmeyen adama tabi yardım ederler :)

bilen adamın başlığını silerler...

bu iş böyledir

Tibelda

Emekli Görevli
bilmeyen adama tabi yardım ederler :)

bilen adamın başlığını silerler...

bu iş böyledir

Kurallar ve işleyiş belli. Mantıklı ve makul her konuda yardımcı olmaya çalıştığımız da ortada. Yeni yada eski oyuncu diye bir ayırım yapmıyoruz. :)