Temizlik Önerileri

DeletedUser45953

Ziyaretçi
temizlikte 4 kademe var .. ve toplu temizlik özelligi ile gelişmiş dünyalarda büyük bir sorun teşkil ediyor .
çünkü 300-1000 arası köyü olup bu özelligi tam anlamı ile kullanamayanlar var ..

benim önerim hesap yönetici icinde temizlik kademesi araştırma olsun ..tıpkı demirci seviyeleri araştırma benzer..bugun cok zorlandım tek tek temizlik kademesi 4 kademesi acmaya en son saldım yeter..yeni alınan bir çok köyde kademeler daha sıfır ...büyük ihtimalle barbar alıp geliştirip temizlik ihtiyacı olmayan oyuncuların köyleri ..büyük hesaplar için büyük sorun ...

Hesap yöneticisinde bir çok özellik bulunuyor

Birlik toplama, Demirci için asker araştırmaları, inşaat şablonu vs..

Köy sayısı artınca, topladığımız köylerde temizlik seviyeleri açılmamış olabiliyor veya o güne kadar bu işlerle hiç uğraşmamış oluyoruz ve dünya sonu bu özellikleri kullanmak istiyoruz ama tek tek açmak çok can sıkıcı olabiliyor

Bunu demircinin birlik araştırmaları gibi yaparsak ve hesap yöneticisi bizim için tüm seviyeleri tek tek açarsa güzel bir kolaylık olacaktır bütün oyuncular için

İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler

Tibelda

Emekli Görevli
Güzel fikir temizlik araştırmalarının, birim araştırmaları gibi hesap yöneticisi tarafından yapılması iyi olacaktır. :)

Tibelda

Emekli Görevli
uzun zamandır aklımdaydı ama hep erteliyordum, animeden sonra dedim ki şunları bir yazayım aslında daha çok varda uykum geldi birde sizden olumlu post görünce rahatladım :D başka bir güne geri kalanları yazabilirim

Tabi uygulanabilir olduğunu düşündüğünüz her fikri yazabilirsiniz. Her zaman olumlu olmasa bile oyunun geliştirilmesinde faydalı olacaktır. :)

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Otomatik olması tabi ki daha kolaylaştırır ama toplu temizleme kısmından köylere tıklamadan hızlıca açılabiliyor temizlik seviyeleri
O kadar da üşenmesek mi napsak :p

HasNicktir

Yasaklı
Güzel fikir temizlik araştırmalarının, birim araştırmaları gibi hesap yöneticisi tarafından yapılması iyi olacaktır. :)

Yagmayi asistan atsın, binayı yönetici yapsın, temizliği şablon yapsin... Biz napacaz ?

Preyi basan herşeyi otomatik yapacak.

Mesela buna benzer başka orneklerimiz var.

1- 100 premium puan karşılığında köye saldırı geldiğinde gece yarısı çağrı ile uyandırma hizmeti.

2. 200 premium puan karşılığında yan köyden otomatik mis arası atma ozelligi

Otomatik kilit atma, otomatik at-cek yaparak mis arası, hatta düşman klanlari kendiliğinden casuslayan köyler falan, boş gördüğü köyü misleme ozelligi:D

Oyunu iyice Endüstri 4.0 a bagladiniz :)

Tibelda

Emekli Görevli
Konu içerisinde yağma ve temizliğin otomatik yapılmasından bahsetmiyoruz. Burada oyuncumuz temizlik seviyeleri (tembel çapulcular, mütevazi işçiler, zeki toplayıcılar, büyük toplayıcıların) birim araştırmalarının hesap yöneticisi tarafından (birim araştırmaları) gibi yapılmasını öneriyor. Yağma oyunun erken safhalarında özellikle oyuncular tarafından tercih edilirken ilerleyen safhalarda barbar köylerinin azalması ve bunun yorucu olması nedeni ile genel olarak temizlik sistemi tercih ediliyor. Köy sayısının artık aşırı arttığı durumlarda köy köy gezerek araştırılmayan temizlik birimi aramak yerine hesap yöneticisi yardımı ile bunu kolayca halledilebilmesi öneriliyor. Bence mantıklı ve faydalı bir öneri. :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Temizlik iptali olabilir ama şöyle olacak
İlk 20 dakika ücretsiz.
Geri kalanıda 8 de 1,8 de 2 olarak maden kesimi (asker iptal ettiğimizdeki gibi) yapsın ilk 20 dakika da iptal edilirse geri dönüşü olsun diğerlerinde bedel ödeyeceğimiz için direk köye dönmüş olsun.

Ve hiç birinden maden alınmasın.