Temizlik Önerileri

hidan

Kılıç Ustası
:) ama şöyle diyeyim sen ve zamanı olmayan x kişisi var ikikniz de temizlik yapıyorsunuz zaten sen ondan çok ham çekersin aktifliğin gene seni bir mikta öne geçirir :)
evet kesinlikle öyle zaten benim için hiç sorun değil; ben oynanış açısından baktım. seni de anlıyorum :D yakın şeyleri savunuyoruz da biraz hayata bakış açısıyla ilgili sanırım :D

FARAZA

Markiz
evet kesinlikle öyle zaten benim için hiç sorun değil; ben oynanış açısından baktım. seni de anlıyorum :D yakın şeyleri savunuyoruz da biraz hayata bakış açısıyla ilgili sanırım :D
Olabilir hocam :) ağzına sağlık seviye bozmadan konuştuk güzel oldu :D

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
tabi ki haklısınız ama yağma yapmanın değeri kalmadı bu sefer de, oyun bambaşka bir hal aldı. ışınlan çıktığından beridir barbarlar zaten azaldı, herkesi temizlik yapmaya itiyor bu sistem. aşırı yavaş ve durağan bir oyuna dönüştü. eskiden işin gücün arasında 1 dakika ayırır girer yağmamızı atar çıkardık ve eminim ki hak verirsin şimdikinden çok daha zevk veriyordu ve emeğinin karşılığını alıyordun. Şimdi yolla tüm askerleri yat, yağmadan geldiğinden daha çok maden gelsin :) bana bu mantık biraz ykötü geliyor.
Temizlik sisteminin olmadığı dünyaları tercih edebilirsin. Bundan sonra her dünyada bu sistem olacak diye bir kural yok.

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Sadece yağma varken oyun çok daha adaletsizdi bana göre. 40-50 köy yağmalayıp her gün 200k kaldıranlar, ''eliyle'' her gün 30.000 köyü yağmalayanlar adamı çileden çıkartıyordu. Bir de pre faktörü yağmayı temizliğe göre daha çok etkiliyordu. Adam hızlıca 1000 hafif yapıp günde binlerce köye giderken sen 200 hafifi ancak basabiliyordun. Şimdi temizlik varken diğerleri seni ilgilendirmiyor ne olursa olsun rahat rahat gelişimine bakıyorsun. Oyun başında köyün birinden 15-15-15 maden çekip: ''ulan ne maden kaldırdım be.'' diye sevindiğimiz günleri özlemek bana gereksiz romantiklik gibi geliyor.

Konuya dönecek olursam bence de temizlik iptali iyi olur. İlk 2-3 dakika içinde iptal edilebilmeli.

YALNIZBARON

Yasaklı
:) Uygun görülmeme gibi hiç bir gerekçesi yok , Uygun görülmeyecekse mesaj dahil tüm bildirimler kaldırılmalı.

Orduyu temizliğe gönderip kaçta biteceğine dair sürekli alarm kurmamalıyız diye düşünüyorum .

Ayrıca oyuna özel mesaj ve bildirim sesleri ayrılmalı her bildirim sesine uyanıp bu mesaj mı saldırı mı diye bakıyoruz.

Biraz daha kullanıcılar bu yönde rahatlatılmalı diye düşünüyorum.

Art Of War*

Hafif Atlı
Temizlik bildirildi kesinlikle gelmeli.
Ek olarak köy alma bildirimi gelebilir(sen veya klandan biri)
Premium takasında belirlediğimiz fiyatın altına düşünce bildirim gelebilir :p

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Çok mantıklı temizlik olayını cidden geniş çaplı gelişmesi gerekiyor öneriler kısmında şuanda 5 tane temizleme ile ilgili bir şey bulurum.

Temizlik bildirimi,Temizlik araştırma iptali,Temizlik iptali,Temizlikten ne zaman gelecek sayacı vesaire vesaire

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Ayrıca temizlik scriptinde seçenekler arasında seçim yapılamıyor yani enable tuşu çalışmıyor ona da biri el atsa keşke