TEKBİR

FollowME

Casus
O da Ali değil de Alee olmasın erkek değildir belki
yok la yabancı da değilmiş has türk çıktı
Basarilar w40 komsulari :)
buyur beraber başarı olsun
Dileğim var,
Mutlu ol yeter....
çok zor bee yıllar lazım mutlu olmaz için özlem çekerken zor mutlu oluyor insan
sağol
istemsizce güldüm :D:D

şu başlığı ana sayfada her gördüğümde Allahu ekber diyesim geliyor, bakayım dedim iyiki bakmışım :p

bütün ekibimiz profesyonel şaka uzmanıdır 5 yıldızlı gülüşlere sahibiz =D takipte kalın.

millet deliye biz akıllıya hasret

DeletedUser65123

Ziyaretçi
yok la yabancı da değilmiş has türk çıktı

buyur beraber başarı olsun

çok zor bee yıllar lazım mutlu olmaz için özlem çekerken zor mutlu oluyor insan

sağol

bütün ekibimiz profesyonel şaka uzmanıdır 5 yıldızlı gülüşlere sahibiz =D takipte kalın.

millet deliye biz akıllıya hasret

C7-Anatol C8-ARGO'da değil miydin sen,esprilerini biliyorum gruplardan :p Yaman abi,arkadaş haklı :p

alacan

Yasaklı
Olayın kahramanı olarak bi açıklama yapayim c6 da BIDDIH klani olarak 1 hafta takildik bizim muazzam imam selcuk tekbir die klan var onlari işletelim bosnada okudugum için yabancı dilde var tamam dedim. Whatsapp profil resmi falan ayarladim işletecez yaklaşik 15 20 erkek o anı bekliyor whatsappta ki bekleyenler içinde benim numarami taniyan vardi fazla surmedi zaten. Yoksa iş nereler giderdi kim bilir :))

FollowME

Casus
Olayın kahramanı olarak bi açıklama yapayim c6 da BIDDIH klani olarak 1 hafta takildik bizim muazzam imam selcuk tekbir die klan var onlari işletelim bosnada okudugum için yabancı dilde var tamam dedim. Whatsapp profil resmi falan ayarladim işletecez yaklaşik 15 20 erkek o anı bekliyor whatsappta ki bekleyenler içinde benim numarami taniyan vardi fazla surmedi zaten. Yoksa iş nereler giderdi kim bilir :))
@F-B-40 olmasa seni bir köşede sıkıştırırlardı =D