TEKBİR

FollowME

Casus
TEKBİR klan ; TEKBİR aile sloanı ile W38 e geliyoruz.
ekibi toplaya bilirsek sağlam bir şekilde oynarız diğer tüm klanlara başarılar diliyorum umarım herkesin zevk aldığı bir dünya olur.

5KJguqjEXuk2aFSn.jpg

Civardaki bütün klanlara diplomasi teklif edip,sırasıyla kötü zamanlarında arkadan vuran genc kizlar toplulugu.1 ay dayanamaz.

FollowME

Casus
Civardaki bütün klanlara diplomasi teklif edip,sırasıyla kötü zamanlarında arkadan vuran genc kizlar toplulugu.1 ay dayanamaz.
Eski yi konuşmak istiyorsan yeri burası değil. Unutma ki o savaş sizin WP gurubunda açık açık söylediğiniz güvensizlik ten çıktı yoksa o savaş olmayacak tı

DeletedUser63389

Ziyaretçi
Bu arkadaş ne saçmalıyor Apo yine. Klasikte zorla düşman olan kendisi. Savaş sonrasında ağlayıp giden kendisi. Gelip buraya posta koymaya çalışan da kendisi. Yenilen pehlivan misali doymamış bu arkadaş belli ki :))))))

FollowME

Casus
Basarilar dostum
Teşşekkür eder
C6 da gözlemlediğim kadarıyla en azından pes etmeyi sevmeyen bir klan

başarılar
Köyün eninde sonunda düşeceğini bile bile gece uykusuz kalıyordum ama paytak ta iyi savaştı burdan paytak klanınıda tebrik ediyorum.
Abdullah Başarılar o zaman hacı :)
Teşekkür ederim de çıkaramadım nicki
Bence pre kasın lasım olucak :)
37 de kastık pre pek Pre harcayan biri değilim zaten (%20 ler, yağma asistanı ve Pre hesap)
başarılar arkadaşlar
Teşşekkürler

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Bu adama fazla güvenmeyin 38 de götü saglam olmadıgı tutuştugu için önüne gelenle iyi konusuyo davranıo müt olutuz savasmayız diye yapmadıgı bişey degil 38 de şahi klanını 3 4 kere terk edip yarı yolda bırakıp kaçan hainlerden biri bu dünyadada amacı herkesle iyi geçinip müt olup gerekli sewyeye gelince sırtından vurmak hücüm klanına nası ulasırım diye düşünüyo ..... wp guruplarında konusulanları bilioz paşa uza burda yalakalık yapma millete kollestroll klanlarının gerçek yüzü hain baskanı saido 57

Birincisi ben saido57 deilim diger bir konu ise saido57 nin forum hesabi banli oldugundan gereken aciklamayi ben yapacam

1-) Kendisi sahi klanlari yoneticilerinden biridir sahi klanlarini dahi satmamistir bunu sahi klanlari yoneticilerinden herhangi birine sorabilirsin istoyarsaniz direk buraya sahi klani genel yoneticisi lafleur01 davet edeyim klandan ayrilmislardi bi ara o da pasifleri temizlemek amaciyla

2-)Demek ki cok garezin var senin saido57 karsi hucum klani icinde tanidigimiz cok degerli abilerimiz ve kardeslerimiz var o zaman wp grubundaki bu hucum klani konusmalarinda bir uyemiz hucum klani ile birlikte katilalim dedi ve ordan gelen bir olay :) şuana kadar hiç bir klan ile diplomasi gorusmeleri dahi yapmamisizdir daha world bile baslamamisken diplomasi yapmak sacmaliktan başka bir şey deildir

3-)bir klana basarilar dilemek yalakalık mi ?

Sana gulup geciyoruz sadece biz diplomasi yapmak istesek zaten yapariz gelen ekiplerin cogu dostlarimiz :)

Kendi kafadan uyarladigin senaryoyu ayakta alkisliyorum :)

Hadsiz ve terbiyesiz ithamlarini kendine sakla gelip burda böyle dengesizce konusman senin ne kadar karektersiz ve terbiyesiz biri oldugunu gosteriyor

DeletedUser57683

Ziyaretçi
Bu adama fazla güvenmeyin 38 de götü saglam olmadıgı tutuştugu için önüne gelenle iyi konusuyo davranıo müt olutuz savasmayız diye yapmadıgı bişey degil 38 de şahi klanını 3 4 kere terk edip yarı yolda bırakıp kaçan hainlerden biri bu dünyadada amacı herkesle iyi geçinip müt olup gerekli sewyeye gelince sırtından vurmak hücüm klanına nası ulasırım diye düşünüyo ..... wp guruplarında konusulanları bilioz paşa uza burda yalakalık yapma millete kollestroll klanlarının gerçek yüzü hain baskanı saido 57

Daha adını sanını duymadığım adamlar çıkmış sağda solda konuşur olmuşlar .
Gelelim meseleye başarıya ihtiyacı olan adama başarı dilemek erdemdir , bu iyi niyeti kötüye çekmek ise acizliktir .
KolesTroll ailesinin diplomatı benim savaş ise savaş barış ise barış tamamen bana bağlıdır . Öncelikle gidip Türkçeyi doğru kullanmayı öğren sonra gel burada forumda konuş whatsapp gruplarını bilirsen beni de bilirsin tavrım kesin kılıcım keskindir ve ben senin üstünü çizdim aylar sonra gece ağabeylerini telefondan arayıp yardım dilerken ki hallerini de cümle aleme göstereceğim ya karşıma çıkma yada karşıma çıkma çünkü senin gibi hızlı server oyuncularına bu tarz yerlerde prim yaptırmazlar .
Klanındaki değerli ve iyi üyeleri tanıyan arkadaşlarımız ağabeylerimiz var onlara başarılar dilemek dediğim gibi erdemdir , bende kendi adıma başarılar dilerim ama senin biletin kesildi , uykuların zehir , emeklerin boşa çıkacak . Geçmiş olsun .

KolesTroll ailesi Diplomatı Yupocana