Tecrübeli Oyuncu Klan Arıyor

• Konuyu başlatan Frame
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60333

Ziyaretçi
Aradığım şartları başta da belirtmiştim.
-18'den büyük lider
-Köklü bir klan

Adam Kol Böreği adlı kişiyle mesajlaşmam da W32 de klanı kapattığını W33 ile alakası olmadığını söyledi. W32 de kapanan w34'te de tekrardan kurulan bir klan benim nezdim de köklü değildir.

Eğer bir cevap vereceksen temiz ve güzel bir Türkçe kullan lütfen.

transfer de yenimi adet oldu forumda gösterimi yapıyonuz :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Aradığım şartları başta da belirtmiştim.
-18'den büyük lider
-Köklü bir klan

Adam Kol Böreği adlı kişiyle mesajlaşmam da W32 de klanı kapattığını W33 ile alakası olmadığını söyledi. W32 de kapanan w34'te de tekrardan kurulan bir klan benim nezdim de köklü değildir.

Eğer bir cevap vereceksen temiz ve güzel bir Türkçe kullan lütfen.

Bir klanı köklü klan onun kaç yıldır var olduğu değildir. Bi klanı iyi klan da o değildir bi klanin başarısının sırrı şudur :

Daha önce beraber oynamış ve arkadaşlık - dostluk seviyesine kadar yükselen bir ilişki içinde olan bir toplumun olması o klanı köklü klan olarak görmeye yeter. 4 yıldır oynuyorum vs demişsin de boşa oynamışsin belli ki.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir klanı köklü klan onun kaç yıldır var olduğu değildir. Bi klanı iyi klan da o değildir bi klanin başarısının sırrı şudur :

Daha önce beraber oynamış ve arkadaşlık - dostluk seviyesine kadar yükselen bir ilişki içinde olan bir toplumun olması o klanı köklü klan olarak görmeye yeter. 4 yıldır oynuyorum vs demişsin de boşa oynamışsin belli ki.

Sence de bahsettiğin tanım samimi bir klanın tanımı degil mi? TDK "köklü" kelimesini söyle tanımlıyor: "Temelli, eskiden beri, yerli" ve daha 2. dünyası olan bir klana koklü demek elbette saçma olur. Yok bu klan ilk dünyasında -köklü- sağlam bir klan gibi ayakta kalsaydı biraz saygı duyabilirdim. En azından benim algımda saygıyı hakeden bjr klan böyle olmalı.

Bu konuda tartişmaya gerek yok zaten. Ben VIP'den ayrıldım .

DeletedUser60284

Ziyaretçi
ne oldu basligi açan arkadaş kendi kriterlerine göre bir aday pardon klan buldumu

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet buldum. Kriterlerimi karsılıyor. Yıllar once oynadığımda da mevcut olan-o kadar eski- bir klanla mutlu bir beraberligimiz var.

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Evet buldum. Kriterlerimi karsılıyor. Yıllar once oynadığımda da mevcut olan-o kadar eski- bir klanla mutlu bir beraberligimiz var.

allah mutluluğunuzu daim etsin bi yastikta ..pardon bunun bu olaya alakasi yok sanırım

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Kendo sizin bölge de başlamamış olsa gösterecektim ben sana kökü ama neyse...

TDK diyor adamın asabını bozuyor sanki yazdığı her kelime manasına uyuyor da.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bizim klana gelin. Klan için her şeyi yaparlar. Bu adam bizim klana saldırıyor desek 20 kişi birden klan için yaparız deyip düşünmeden ordu atar. Öyle vefakar öyle klandaş insanlar var.