Tebrikler (ESL Hariç)

Rakro.31

Okçu
Dostlarla oynamak için yalnızca aynı pakt değil aynı klanda olmak bile zorunlu değil. Oyunda rakip olarak da dost kalınır herhalde. Şimdi diyeceksin ki biz hepimiz hep savaştık şimdi dost olduk. Ama bence aynı şey değil. Burada kurulan dostluğun oyunsal anlamda bir w yi başlamadan bitirmesidir benim hep kızdığım şey.

Biz dünyaya girecekken bilemezdik kim kaç kişi geliyor biz normal hazırlığımızı yaparak geldik ki şahsım adına konuşuyum ben TROLL ekibinin özellikle çok güçlü gireceğini düşünüyordum. Dünyaya girerken bi klanları görelim ona göre üye toplarız mı diyecektik :) Biz hazırlığımızı yaptık geldik ki tam hazırlanamadık emin olun 2 günde bu kadar oldu. Dünyaya çağırdığım adamada rakipler güçsüzmüş ya sen git mi diyecektim :D

Olum çok garip lan araz-esl yazıyorum ama sistem otamatik olarak (araz-esl) yazıyor oysa ki parantez içindeki kelimelerin tirenin solundaki kısmını yazmıyorum bidaha deniyim araz-esl allah allah yine aynısı oluyor ulan tek başına yazamıcaz mı bu klanı...

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Biz dünyaya girecekken bilemezdik kim kaç kişi geliyor biz normal hazırlığımızı yaparak geldik ki şahsım adına konuşuyum ben TROLL ekibinin özellikle çok güçlü gireceğini düşünüyordum. Dünyaya girerken bi klanları görelim ona göre üye toplarız mı diyecektik :) Biz hazırlığımızı yaptık geldik ki tam hazırlanamadık emin olun 2 günde bu kadar oldu. Dünyaya çağırdığım adamada rakipler güçsüzmüş ya sen git mi diyecektim :D

Yok haklısın onların belliki demesi lazımdı ben şahsen beni davet edenlere dedim :D

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Temel otoyolda ters yöne girer. Temel'i gören trafik polisi, sürücüleri uyarmak için radyodan anons yapar: "Dikkat ters yönde ilerleyen bir araç var." Bu anonsu duyan Temel bağırır: "Ne bir tanesi hepsi hepsi..."

Kazansak da kaybetsek de pre kasıp köyleri dağıtsak da pre kasmasak da hep bi şekilde ihale bize kalıyor acaba fıkradaki temel biz miyiz :p

Konu Biz, Siz mevzusuyla yaklaşım tarzın.

Az çok birbirimizin oynadığı klanları biliyoruz, öyle bir tavrımın olduğunu düşünmüyorum genelde ama bu dünyada var mıydı evet vardı. Bu tavırlaşmaların başlangıcı da hep karşı taraftan geldi. Birgün laflarız konu hakkında

clvmrt

Kılıç Ustası
Bi sohbetimiz oldu o muhabbete nazaran sakin kalıyım diyorum ama abartıyorsun hacı, sen değil tüm paktın vursa bir tek klanımı yem etmem sen vurursun ben zora gireni savunurum yine yem etmem bunu sana son gün dc de de söyledim benle olan son güne kadar benledir. Araz00 diye bir klan yok o bölgesel kurulmuş araz a b c klanlarından biri sadece arazı yenersin yada araza yenilirsin olay bukadar yok Araz00 yok Esl yok a yok b yok sen dost klanım olan Esl yi vurmaya girersen benimde sözüm olsun Alperenin bir mesajıyla 1000 kişiyi Esl adıyla sokarım dünyaya yine dostumun yanında dururum hodri meydan :)

bu yazıyı beni klandan attırıp arkasına köyümü misleyen adam söylüyor . insanın dedikleriyle yaptıklarının uyuşmaması karekaterini belli ediyor

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Evet Mert abilerle gelirsin diye düşünmüştüm ben :D

Ben hucumun olduğu her w ye rakip kim olursa olsun hucumun da kapısı açık olduğu müddetçe daima onlarla gireceğim. Az önce eleştirdiğim gibi 1k kişiyle de girse hucum gireceğim. Ama hep içten içe başlarının etini yerim. W kapanırsa da siz kapattınız ben sadece dostlarla bulunma keyfine vardım diyerek kapatmadan önce müsade isteyeceğim. Bu performans çok güzel olabilirdi bu w de hucumu göremedim bu da canımı çok yaktı.

Rakro.31

Okçu
Yok klandan ben attım Necati boşta görünce dayanamadı :D

Milleti atıp atıp beni kötü ettin :D

Dipnot : Klanımızda oynayan hiç kimse haksız yere atılmaz asla. Kalabalık olmamız isteyenin yan gelip yatabileceği anlamına gelmez kurallarımız bellidir sirkülerlere tam katılım bunu yapan herkes kaldı yapmayan herkes gitti :)

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
Neyse bıttı gıttı
Tatlı dili elden bırakma kanka o zaman sende lütfen oldu bitti bugün karşı karşıyaydık yarın bakarsın yan yana olmamız gerekir ters cümleler sana veya bana birşey kazandırmaz :)
la yok benım zaten senınle yada herhangı bırıyle tatlı da olsa tatsız da olsa bıseyı yok oyun oynadık bıttı ortamda toplantık tartısıorz arada giydiriyoz oyun adı ustunde bılmıom ben ole bakıom cok sey yapmam yanı ole kimseyle burda sey yaptık die yarın bunla bole bole konusmustuj dur sımdı dıcek degılım tabiki her ihtimal olabılır neden olmasjn baska wde dusman da olsam senınle oturduk dedıgın gıbı bı sohbetımız oldu dusman da olsak dost da olsak gelcem yıne dcne yıne muhabbet edıcem cocukmuyuz oyn oynuorz alt tarafı ayıp ediyon

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
hala adam toplama derdinde :D

@ w3KAPTANI DERYA 1001. olmaya hazır mısın ?
Ya yok ben zaten hep soledım kalabalık oynamayı sevmıyorum necatiyle dcde konustugumuzdada soledım ben eglenmeme bakarım kımse bırını arıcagından degılde harıta neyı gerektırıyosa o yanı zaten ıkı senede bır ya gırerım ya gırmem farmwılla oynayamam yanı zaten oda bellı kişiler benle gırıyosa gırerım yoksa hıc girmem

werower07

Baltacı
Oynayan herkesin emeğine sağlık. Bu savasın sonucu cok farklı olabılırdı sraz kazandı evet ama alakasız esl klanlarına tesekkur edebılırler. Bitmek uzere olan araz00 klanı varken dondu geldi pkya vurdu bu hamleyı yapmasa hıc bısı suan bitmiş değildi ne kadar vefa koy versede.aslında bitiren olay bu oldu.ne araza lafım var on klan girmelerine nede su bu gibi sizlanmaya beni az bucuk tanıyanlarınız vardır aranızda.ama esl klanları bu yaptıgını hatırlatıcam kendilerine denk gelirsek bu nicki de unutmasınlar ;) ayrıetten kendilerine cok güvenen arkadaslar gorusme sansı buldum aralarında muhabbbet etme sansımız oldu kısa.aksilik olmazsa clasicde bulunmayı dusunuyorm ilk diplomasi katılacaklarsa eğer dusman secmelerine gerek yok bolgesinde başlıcağım zaten denicegimiz bişi vardı kendileriyle pkdan sonra deneriz dedikleri vurmayı hedef bellirledikleri bi yer vardı keyif alırız gelirlerse diye dusunuyorm.
1000 Vefa köyü alana 100 köy bizden hediye

clvmrt

Kılıç Ustası
Milleti atıp atıp beni kötü ettin :D

Dipnot : Klanımızda oynayan hiç kimse haksız yere atılmaz asla. Kalabalık olmamız isteyenin yan gelip yatabileceği anlamına gelmez kurallarımız bellidir sirkülerlere tam katılım bunu yapan herkes kaldı yapmayan herkes gitti :)

senin beynin olsa saldırı oynayan birinden savunma atmadı diye klandan çıkarmazsın . ama onu düşünecek kapasitede bir insan değilsin demekki

GENTLEMEN

Baltacı
senin beynin olsa saldırı oynayan birinden savunma atmadı diye klandan çıkarmazsın . ama onu düşünecek kapasitede bir insan değilsin demekki
Güzel kardeşim veya İlkokul zihniyetli abicim. Senin ihraç sebebin Operasyon hedefin verildikten sonra opa katılmayıp 22 saat sonra mesaja dönüş sağlayıp kamimi köyde yakalattı demen(kamiyi atan kişi 32 birim uzaklıktan kamini yakalamış.). 22 Saatte klan yönetiminin mesajına dönüş sağlayacak veya okumayacak, görmemezlikten gelecek kimseye ihtiyacı yok arazın.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Biz 9 köyden kovulanlarız.
9 köyden kovulan olmadığını söylüyorum. Statükoya karşı bir görüntü çizmeye çalışıyorsun ama asıl sorunun birilerinin egemenlik kurması değil. Kendi takımının egemenlik kurmaması.

Az önce eleştirdiğim gibi 1k kişiyle de girse hucum gireceğim.
Sistemin özüyle bir problemin yok, sadece etiketlere takılmışsın. Atıyorum Cin klanı "Geliyoruz" diye başlık açsa ve bu sefer hucum "Haydi dostlar bizi seven gelsin, giriyoruz" diyip bu şekilde gelse sende tıpkı araz oyuncularının kendi klanlarını savunduğu gibi hucumu savunacaksın neden kalabalık girdiğinize dair.

Savunman da şu şekilde olacak

Ama hep içten içe başlarının etini yerim. W kapanırsa da siz kapattınız ben sadece dostlarla bulunma keyfine vardım diyerek kapatmadan önce müsade isteyeceğim
Cin kaybettikten, dünya kapandıktan sonra dünyayı kapatan klanda yer almayarak vicdan temizliği yapman da çok hoş :p

Tabii ki burada yazdıklarımın farkındasındır, 9 köy falan diye bizi eleştirirken bile kendi reklamını yapıyosun. Yine de keyifli oluyor seninle yazışmak. Sinser de olsaydı tadından yenmezdi :p

EnesKOSOVA1

Yasaklı
9 köyden kovulan olmadığını söylüyorum. Statükoya karşı bir görüntü çizmeye çalışıyorsun ama asıl sorunun birilerinin egemenlik kurması değil. Kendi takımının egemenlik kurmaması.

Sistemin özüyle bir problemin yok, sadece etiketlere takılmışsın. Atıyorum Cin klanı "Geliyoruz" diye başlık açsa ve bu sefer hucum "Haydi dostlar bizi seven gelsin, giriyoruz" diyip bu şekilde gelse sende tıpkı araz oyuncularının kendi klanlarını savunduğu gibi hucumu savunacaksın neden kalabalık girdiğinize dair.

Savunman da şu şekilde olacak

Cin kaybettikten, dünya kapandıktan sonra dünyayı kapatan klanda yer almayarak vicdan temizliği yapman da çok hoş :p

Tabii ki burada yazdıklarımın farkındasındır, 9 köy falan diye bizi eleştirirken bile kendi reklamını yapıyosun. Yine de keyifli oluyor seninle yazışmak. Sinser de olsaydı tadından yenmezdi :p

yorum için teşekkür ederim.

Luxor*

Baltacı
Ben hucumun olduğu her w ye rakip kim olursa olsun hucumun da kapısı açık olduğu müddetçe daima onlarla gireceğim. Az önce eleştirdiğim gibi 1k kişiyle de girse hucum gireceğim. Ama hep içten içe başlarının etini yerim. W kapanırsa da siz kapattınız ben sadece dostlarla bulunma keyfine vardım diyerek kapatmadan önce müsade isteyeceğim. Bu performans çok güzel olabilirdi bu w de hucumu göremedim bu da canımı çok yaktı.

Koçavalıımı yormayın fazla, daha beraber speed atıcaz :)