Tebrikler (ESL Hariç)

Berserker KTG

Kılıç Ustası
Oynayan herkesin emeğine sağlık. Bu savasın sonucu cok farklı olabılırdı sraz kazandı evet ama alakasız esl klanlarına tesekkur edebılırler. Bitmek uzere olan araz00 klanı varken dondu geldi pkya vurdu bu hamleyı yapmasa hıc bısı suan bitmiş değildi ne kadar vefa koy versede.aslında bitiren olay bu oldu.ne araza lafım var on klan girmelerine nede su bu gibi sizlanmaya beni az bucuk tanıyanlarınız vardır aranızda.ama esl klanları bu yaptıgını hatırlatıcam kendilerine denk gelirsek bu nicki de unutmasınlar ;) ayrıetten kendilerine cok güvenen arkadaslar gorusme sansı buldum aralarında muhabbbet etme sansımız oldu kısa.aksilik olmazsa clasicde bulunmayı dusunuyorm ilk diplomasi katılacaklarsa eğer dusman secmelerine gerek yok bolgesinde başlıcağım zaten denicegimiz bişi vardı kendileriyle pkdan sonra deneriz dedikleri vurmayı hedef bellirledikleri bi yer vardı keyif alırız gelirlerse diye dusunuyorm.

ESL akıllarınca arazı diğer klanlara karşı destekleyip, birbirlerini vuruyorlarken farm ville ile 1. lik hayalleri kurdular : D Zaten 10 klan girmiş klanı destekleyerek kendilerini çok iyi ıspatladılar : D Ben kendilerini bu dik duruşları için tebrik ediyorum : D : D Unutulmayacak klanlardan bir tanesi : D