Tebrik ve Teşekkür

AequitaS*

Okçu
Öncelikle herseye rağmen bu oyun içerisinde her türlü oyunu görmüş birisi olarak, karakterli bir oyun sergiledikleri ve duruşlarını bozmadiklari için sırasıyla PITIR DLUP VE KAN klanlarina teşekkür eder ve FENA savaşını kazandıkları için tebrik ederim. Başkanımız EROL aslında ilk truva ben yemedim derken bunu demek istiyordu.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Aequitas eski klansavaslarını ilk worldleri hatırlattı bana. Yenilerin şekil değiştirmelerinden izole bir şekilde ne dediyse yaptı. Bu worldde rakip klanı hep birlikte yenmenin yanı sıra güzel insanları tanıma fırsatına sahip olduğum için de mutluyum...

EİBO-UNUS

Okçu
O gizemli kelimeyi de yazıyorum
Kez
Bu w trend topik olan cümleye bu kelimeyi ekleyin gayet mantıklı :)

insanız duygularımız var sevinip sinirleniyoruz tek kelime unutulmuş altı üstü

Evelallah kendimizi nerden geldiğimizi unutmuyoruz ya o bize yeter vesselam .

THES

Mızrakçı
UNUS denen, olmasi ile olmamasi arasinda hic bir fark olmayan varlık

Haricinde herkese tebrikler ve başarılar

batukan44

Milis
Sınır oyuncusu bir ara aç da kesim puanlarına bakıver kırtasiyede çalıştığın için gözlerin bozulmuş sanırım ama hep ALTIMDASIN kesimde bilgin olsun :)

Boşverrr clasic de ses kaydı alsaydım da aykutun telefonda nasıl yalvardığını duysaydın keşkeLütfen müt olalımmm Mikail abi ve ekibi bizi deliyorrr

AequitaS*

Okçu
Ben DestroyerMikail ile W 69'da tanıştım. Daha önce oyunda denk gelmedik. Kendisi de yazabilir sorun değil. MİKAİL abi bizi deliyor cümlesini kullanmam için onu tanımam gerekli yalan söylediğin net.

Mahkum

Yasaklı
Fena giderken iyi fenalik yapti yiyin birbirinizi beter olun ilk unustan baslayin :)

4N4RCHY*

Mızrakçı
Fena giderken iyi fenalik yapti yiyin birbirinizi beter olun ilk unustan baslayin :)

yok be kanka hepsi maşa işte :D emek verip uğraştıkları köylerin hepsini yalakalık yaptıkları abilerine vericekler :D ne olucak savaş mı olucak şimdi :D sen zannediyor musun 150 köyü olan dlup pıtırla savaşabilecek potansiyeli :D yada eibo klanının hangi köyünde ne kadar asker var pıtır bilmiyor mu :D adamlar hepsini destekleye destekleye bir hal oldular :D

Birbirlerini yemezler yancılık ederler o yüzden boşver bunlarla muhattap olma :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
DOSTUM, bu şekilde konuşarak kendini teselli etmen tam anlamıyla eziklik. Ufak bebeler gibi ağlamayı bırakıp rasyonel gerçeklere odaklanmadığın sürece her zaman kaybetmeye mahkumsun. Bunu da bilesin.

Mahkum

Yasaklı
yok be kanka hepsi maşa işte :D emek verip uğraştıkları köylerin hepsini yalakalık yaptıkları abilerine vericekler :D ne olucak savaş mı olucak şimdi :D sen zannediyor musun 150 köyü olan dlup pıtırla savaşabilecek potansiyeli :D yada eibo klanının hangi köyünde ne kadar asker var pıtır bilmiyor mu :D adamlar hepsini destekleye destekleye bir hal oldular :D

Birbirlerini yemezler yancılık ederler o yüzden boşver bunlarla muhattap olma :D
Haklisin kanka yazmaya gerek yok bunlara :)