TEAM NO SLEEP

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi

atos97

Milis
Buraya gelip altı üstü oyun birbirini kırmak yok, yaşça büyük abilerinize saygılı olun vs diye felsefe yapacağınıza oyun oynayın bence. Çünkü bunun bir oyun olduğunu biliyorsanız önce hakkını vererek oyunu oynamanız gerekir.
Kardeş, burası forum ha buraya her dünyadan her klandan insanlar muhabbet etmeye geliyor bilgin olsun.
Köy alırsınız köy verirsiniz orası ayrı bunları konuşacaksan git savaş raporlarında konu aç sizde rapor koyun bizde rapor koyalım orada tartışalım bunu
Tecrübeni ve oyuna verdiğin hakkı git oyundan konuştur burada dönen muhabbete katılabilecek erdemin yoksa boşa salça olma :)

aizen*

Yasaklı
Canlarım şimdi okuduklarım bunları anladım
TNS diyorki biz sonradan başladık başladıktan 1 hafta sonra op yedik ordumuz yoktu yinede tuttuk savaşda öndeyiz okadar kalabalık olmanıza rağmen
ASS diyorki bu istatislik savaş devam ederken geçersiz :)
Ve ekliyor saygı ve sevgi içersinde ilerliyelim

Ve benim düşüncem kim ne konuşursa konuşsun biz bir aile olduğumuz için bizi yıkamazlar gelsinler geldikleri gibi ağırlarız..
Lafta atışcağınıza biraz iyi mis atında zevk alalım o ne öle opdan 3 gün sonraya mismi atılır utenırım la ben atmaya jsjsjs

Her iki tarafada başarılar iyi olan kazansın dicem dünya degişti sjsjjs

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Kardeş, burası forum ha buraya her dünyadan her klandan insanlar muhabbet etmeye geliyor bilgin olsun.
Köy alırsınız köy verirsiniz orası ayrı bunları konuşacaksan git savaş raporlarında konu aç sizde rapor koyun bizde rapor koyalım orada tartışalım bunu
Tecrübeni ve oyuna verdiğin hakkı git oyundan konuştur burada dönen muhabbete katılabilecek erdemin yoksa boşa salça olma :)
Konumuza gelip salça olma o zaman başarını dile geç madem forum kullanmayı biliyorsun bu konunun tartışma yeri olmadığını sadece tanıtım ve başarı dileklerinin olduğu bir konu olduğunu bilirsin. Ama siz sadece hayali bir adamlık kurgulayıp kafanızda insanlara adamlık pazarlıyorsunuz. Madem çok adamsınız YİNE SÖYLÜYORUM KENDİNİZE SAKLAYIN ADAMLIĞINIZI. Çünkü adamlığın reklamını yapınca bir anlamı kalmıyor. Ben şöyle adamım böyle iyiyim şöyle saygılıyım böyle sevgiliyim demek sizi öyle yapmıyor bunu bilin istedim. Sadece Barışın da dediği gibi boş yapıyorsunuz.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Buraya gelip bu kadar ağlamanız bile bizim oyun üstünlüğümüzü kabul ettiğinizi gösteriyor. Yine söylüyorum gidicisiniz..

atos97

Milis
Konumuza gelip salça olma o zaman başarını dile geç madem forum kullanmayı biliyorsun bu konunun tartışma yeri olmadığını sadece tanıtım ve başarı dileklerinin olduğu bir konu olduğunu bilirsin. Ama siz sadece hayali bir adamlık kurgulayıp kafanızda insanlara adamlık pazarlıyorsunuz. Madem çok adamsınız YİNE SÖYLÜYORUM KENDİNİZE SAKLAYIN ADAMLIĞINIZI. Çünkü adamlığın reklamını yapınca bir anlamı kalmıyor. Ben şöyle adamım böyle iyiyim şöyle saygılıyım böyle sevgiliyim demek sizi öyle yapmıyor bunu bilin istedim. Sadece Barışın da dediği gibi boş yapıyorsunuz.

Hakkımda veya klanımın ve arkadaşlarımın hakkında bir şey konuşuyorsanız gelip yorum yapmam gayet doğal ayrıca hayali adamlık vs. boyundan büyük laflar etme bence.
Oyunumuza laf edersin ona sözüm yok sende oyuncusun bizde oyuncuyuz lakin karakter konusunu hiç açma karışır ortalık burada, biz sizin gibi mesaj paylaşımı vs de yapmıyoruz özel olan özel kalır deyip geçiyoruz yoksa bizimde var ortaya dökecek şeylerimiz ama inan gerek yok.
Karşılıklı saygı denen bir şey vardır ama sen bundan yoksun yetişmişsin, suç sende değil tabi sen ADAMSIN
Şu attığın posttan sonra sana zaten ne saygım kalmıştır ne başka bir şey hadi sen yoluna ben yoluma oyunda karşılaşırız anca.

Buraya gelip bu kadar ağlamanız bile bizim oyun üstünlüğümüzü kabul ettiğinizi gösteriyor. Yine söylüyorum gidicisiniz..

he he abisi aynen devam et kralsınız siz ha gayret maşalıktan kurtulup dünyayı filan kapatırsınız bekliyoruz hadi :)

DeletedUser68371

Ziyaretçi
GG WP
İttifak
NO SLEEP
Rakip
kaos-thrbt-aas-out (dağıldı)
NRVN11
NiRVN6
Nirvana 10
TH2BT (dağıldı)
AT AVRAT $İLAH (dağıldı)
AT AVRAT SİL4H (dağıldı)
TAHRIBAT (dağıldı)
TAHRIBT7 (dağıldı)
Nirvana 5
NiRVN2
T6HRİB6T (dağıldı)
NiRVN8
K@OSS (dağıldı)
NiRvN3
Sonuç
Zafer
Savaş başlangıcı
15.12. tarihinde saat 14:40:42
Savaş süresi
26 gün 4:55:58[/QUOTE

Şu kadar world'de oynamana rağmen hiç bir başarı alamamış bir insana bununla övünmesi garibime gitmedi doğrusu ;)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Kardeş bilmedğin şeye konuşma istersen kimin nerden çıkacağını hangi hesapta olduğunu bilemezsin.

DeletedUser68371

Ziyaretçi
sen gitte 51 de oyna kardeşim bura sana büyük kaçar küçük işlerin adama olduğun çok belli ;)