TEAM NO SLEEP

DeletedUser65421

Ziyaretçi
oyundaki hesabım bu değil bebeğim ben sana gereken atarı zaten kafana kafana yapacağım tez vakitte :D

DeletedUser54276

Ziyaretçi
Şimdi ben sizleri tanımam, siz de beni tanımazsınız. Forumu sadece okurum. Ama forumda üstü kapalı veya açık kişilere hakaret içeren yazılar yazmanızı tenkit ediyorum. Sadece burada değil cogu forum başlıklarında genelde belli başlı kişilerde bunu görüyorum. Kötü söz sahibinindir. Gerçek hayatta böyle karakterlere sahip insanlar olabilirsiniz bu beni baglamaz ama en azından burada benim gözumde igrenc oldugunu dusundugum bu taviri ve üslubu bir şekilde bastırmaya çalışıp edepli olunmasını rica ediyorum. Umarım açık olmusumdur. İyi oyunlar dilerim.

atos97

Milis
elbet gelirim ne evladı olduğunu söyleyemediğim insan :)
Sende insan evladısın bende insan evladıyım :) Terbiyen ve karakterinin yetersiz olduğunu düşündüğümden daha fazla münakaşaya girmiyorum seninle
İyi forumlar İyi günler

1485962.jpg

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Bizimkisi muttefiklik evet digru ama bnm anlatmak istedigim o degil :)

Muttefiklik ayri maşa olmak ayrı :)

Ha muttefiklik olayıyla olana kadar ben tahribattan kimseye destek atmadim attirmadim atsaydik Burak köy almayi köyün yanindan gecemezdiniz :)

Siz bize yaklasirmisiniz bilemem ama bizim size yaklasacagimiz kesin yaklastiktan sonrada böyle mesajlari paylaşacağım :) bu alıntı ile birlikte :)

İyi oyunlar

kardeş yazma öyle korkutucu şeyler elim ayağım titriyor

DeletedUser65421

Ziyaretçi
evrende ne kadar kötü söz varsa hepsini hakediyorsun sen :)
bu oyunda senin kadar yanar dönerini daha önce görmemiştim çünkü

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Beyler bir şeyleri doğru yapıyoruz demek ki. Ağlamalar çoğaldığına göre :D

JrFly

Dük
no sleep diyip saldırı ordularını köylerinde yakalatıyorlar ismini veriyorum barışşşş :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

aizen*

Yasaklı
@agy2012 tamam kanka haklısın 2 köye köy verdim konuyu uzatma istatisliklere bak hadi boş yapmasın kimse burda yok ordan savunma çekti faln zorunamı gidiyor çekmem bak kaybetmişiz köyleri
yeniden başla atmışız keyfimize göre takılıyoruz kimseye bi laf ettiğimiz yok müttefuk olsun düşman olsun oyunumuza bakıyoruz boş yapmayon azcık :)