Tatarlar !

• Konuyu başlatan DeletedUser55733
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41971

Ziyaretçi
o kadar komikki gülmeyi unuttum bored

1 üye 1 klan dedide klanındaki üyelere bakınca sevmedigim kişiler var sonuç olarak o kadar kişi bi klan bile olmamamışken kendi üyeleri hakkında böyle bişi demesi bana komik geldi sen gülmesende olur

DeletedUser41971

Ziyaretçi
yani üyelerine dikkat etsin arkadan satarlar felan mazallah ne olucagı belli olmaz antiye laf yapan cok o klanda ama kendi yaptıklarını hic saymıyorlar :d

DeletedUser

Ziyaretçi
niye kızıstı ki ortalık benim lafımdan sonra :D benlik bi durum yok dimi ortada ben isodan izin almadan konusamiyorum klandan atıyor sonra beni :D ortalıgı karıstırma dedi bana :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yani üyelerine dikkat etsin arkadan satarlar felan mazallah ne olucagı belli olmaz antiye laf yapan cok o klanda ama kendi yaptıklarını hic saymıyorlar :d

olay yapma yapmama olayına gelince kimsenin konuşmaması gerekiyo bence kimin ne yaptığını ne düşündüğünü biliyoruz rahat ol sen :)

DeletedUser54581

Ziyaretçi
“Rüzgâra (karşı) tüküren, kendi yüzüne tükürür”

Karairf21

DeletedUser55733

Ziyaretçi

Sen ava giderken avlancan gibi bir his var içim de .) Yarana melhem olcam söz .) germeyelim boşuna baltalar konussun .)