TARAFINI SEC ...

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi

Kimin tarafindasin

• Kendocuyum

Oylar: 22 28,9%
  • Feryatciyim

Oylar: 5 6,6%
  • Setakanciyim

Oylar: 9 11,8%
  • Sananeee

Oylar: 27 35,5%
  • Amerikanciyim

Oylar: 13 17,1%

• Toplam oy kullanan
    76
  • Anket kapalı .

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Malum haritalar ve diploması belli olan clasik dünyası var..simdi iki taraf birini kullan ve tarafını sec anketi yapıyorum bakalim en çok eminciler mi kendocular mu yoksa setakancilar mi var.

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Noldor amerikanci hacı
Yüzükler efendisi yapımcısı kim amerika ee noldor amerikanci

DeletedUser60632

Ziyaretçi
yeni zelanda değil miydi la :rolleyes: ben de diyorum amerigancılar kim... neyse iyi füze atarız, hoşuma gitmedi değil...

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Demokratik bir form oynuyoruz taraflı tarafsız herkes başlık açma ve baslik yorum atma hakkı var ne yazikki

DeletedUser

Ziyaretçi
İşte dediğin gibi ne yazık ki :) Keşke bazı şeyler için belli kriterler koyulsaydı. Mesela dünyada savaşlar çıktı herkesin yeri belli oldu bu başlığı buraya açman tamamen saçmalıktan ibaret, zaten herkes kendi oyununa baksa ne sana ne bu konuya gerek kalıyor :) Güzel, tartışmasız ve sadece raporları görmemiz gereken bir dünyayı herkes özlemişti, fakat senin burada yaptığın kutuplaştırmayı, ikili diyalog ile çıkabilecek savaşları amaçlamak. Kaos ortamı yaratmaya çalışmak istiyorsun gibi algıladım açıkcası. Bence bu boş işlerine klasik oyuncuları düşmez, hadi sen git premiumla köy kas canım

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Kaos kan hayırıdır.d oyun değil suriye savaşıyoruz sanacak.millet.d eglen gec

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Bu tür taraf seçmeyi reklamlarda snickers yiyen bebeler yapıyor herkesin klanı belli olayı belli.

Taraf seçmeyin kavga edin kozları paylaşın artık

DeletedUser

Ziyaretçi
Kimsenin dinine sövdüğümüz yok, sövüyoruz evet zaten neye sövdüğümüzü de biliyorsunuz. İyi oyunlar :p

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Bir kuyruk acısı nedir ?
2 nasıl verilir ?

Konusunda ayaklı ders gibisin Yasin kankacım naptın bunlara böyle ?

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Klavye ıyidir
Önemli olan sohbet .d maksat eğlence olsu hakaret olmadikca .

Ne kadar birbirinı sevmeyen insanlar olsa da hakaret olmadikca aşağılama olmadikca böyle sohbet tadında atışma güzeldir ..

Birileri çıkıp dünya 2 bölündü falan filan diyor gerek yok zaten bölündü.d