Tapınak

• Konuyu başlatan DeletedUser59308
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Ben Sana Tapınaksız Dünyaların Da Geç Kapandığını Söylüyorum Sen 10 Klanla Girip 2 Ayda Dünya Kapatıyorsunuz Diye Burada "AĞLAMAYA" Devam Ediyorsun.

Ha Bir De Beğenmiyorsan Oynama Demişsin :) Rakının Da Tadı Güzel Ama İçiliyor Değil Mi :)

Sizin Şu Dünyayı Ben Yarattım Havasında Konuşmalarınız Yok Mu :) ( Dünya Derken Şuan Yaşadığımız Gezegen Olan Dünya Yani Klanlardaki Dünya Değil :) Şimdiden Yazayım Da Belli Mi Olur Zaten Biz Yaratıyoruz Dünyaları Dersin )

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Doğrudur Kalbim Biraz Kötü Ama Arkadaş Da Malum Anlama Sorunları Yaşıyor Biraz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şunu biri uyarsın lütfen cevap vermiyorum 3 mesajdır bana laf söylemeye devam ediyor kendi çapında.

DeletedUser62958

Ziyaretçi
Gereksiz bir özellik eski sistem devam etse bu tapınak yüzünden oyuna gelmiyen bir sürü kişi var buda para kaybı demek :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Ben Sana Tapınaksız Dünyaların Da Geç Kapandığını Söylüyorum Sen 10 Klanla Girip 2 Ayda Dünya Kapatıyorsunuz Diye Burada "AĞLAMAYA" Devam Ediyorsun.

Ha Bir De Beğenmiyorsan Oynama Demişsin :) Rakının Da Tadı Güzel Ama İçiliyor Değil Mi :)

Sizin Şu Dünyayı Ben Yarattım Havasında Konuşmalarınız Yok Mu :) ( Dünya Derken Şuan Yaşadığımız Gezegen Olan Dünya Yani Klanlardaki Dünya Değil :) Şimdiden Yazayım Da Belli Mi Olur Zaten Biz Yaratıyoruz Dünyaları Dersin )

Başkalarına anlamadığı konusunda telkinde bulunacağınıza biraz da siz dikkat etseniz keşke.

"8-10 klan dünyaya girip kıtayı kapattıktan sonra 2-3 klanla birleşip dünyayı hemen kapatmaya çalışırsanız"

Yazdığım yazı yukarıda. Bu kısımda 2-3 ay diye bir ibare yok. "Klan" kelimesini "ay" olarak görüyorsanız bir göz doktoruna gitmenizi tavsiye ederim.

DeletedUser59308

Ziyaretçi
Başkalarına anlamadığı konusunda telkinde bulunacağınıza biraz da siz dikkat etseniz keşke.

"8-10 klan dünyaya girip kıtayı kapattıktan sonra 2-3 klanla birleşip dünyayı hemen kapatmaya çalışırsanız"

Yazdığım yazı yukarıda. Bu kısımda 2-3 ay diye bir ibare yok. "Klan" kelimesini "ay" olarak görüyorsanız bir göz doktoruna gitmenizi tavsiye ederim.

aglama tamm

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser48024

Ziyaretçi

Tavsiyelerini Dikkate Alırım :) Ben Leb Demeden Leblebiyi Anlayan Biri Olduğum İçin Senin Kullanmış Olduğun Hemen Kelimesini 2-3 Aylık Bir Zaman Kapsamı Olarak Görüyorum :)

Senden Ricam Bana Hemen Kapanan Dünyaları Gösterir Misin :) Acaba Var Mı Öyle Bir Dünya :)

Yeni Sistemi Dayatmak Adına Kullamış Olduğun Bu Mazeret Hangi Gerçeklere Dayanıyor Bunu Merak Ediyorum :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
çok desteksiz sallamışsın be mayıs yağmuru :eek: he desenki benim fikirlerim bu doğrultuda diye , o zaman derimki fikirdir beyan edilir vs, sen ne yapmışsın bir daha sakin kafayla yazınızı okumanızı tavsiye ediyorum ama 3-5 ay sonra okuyun :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Tavsiyelerini Dikkate Alırım :) Ben Leb Demeden Leblebiyi Anlayan Biri Olduğum İçin Senin Kullanmış Olduğun Hemen Kelimesini 2-3 Aylık Bir Zaman Kapsamı Olarak Görüyorum :)

Senden Ricam Bana Hemen Kapanan Dünyaları Gösterir Misin :) Acaba Var Mı Öyle Bir Dünya :)

Yeni Sistemi Dayatmak Adına Kullamış Olduğun Bu Mazeret Hangi Gerçeklere Dayanıyor Bunu Merak Ediyorum :)
Hem leb demeden leblebiyi anlayacak kadar zeki olduğunuzu belirtiyorsunuz hem de yazdığım yazıları hala daha kendinizce yorumluyorsunuz. Zeki insanlar mantıklı çıkarımlarda bulunur. Sizin burada ki çıkarımınızın mantıkla bir alakası yok. Tamamen kendinizi haklı gösterme amacıyla dikkatsizce yazıyorsunuz. Yazımı dikkatlice okursanız kapatıldı diye bir ifade yok zaten. Kapatılmaya çalışılıyor diyorum. Sanırım Türkçe dil bilgisi, anlama vb. konularında sıkıntılar yaşıyorsunuz. :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
çok desteksiz sallamışsın be mayıs yağmuru :eek: he desenki benim fikirlerim bu doğrultuda diye , o zaman derimki fikirdir beyan edilir vs, sen ne yapmışsın bir daha sakin kafayla yazınızı okumanızı tavsiye ediyorum ama 3-5 ay sonra okuyun :D
Hangi konuda sallamışım? Bir kişiyi yalan söylemekle itham ederken yalan söylediğini düşündüğünüz şeyi de söylemeniz gerekir.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Bu olay köylerinizin nerelerde olduğuna çok daha fazla bağlı.Bende haritamı atayım:

52ac66ad4ea34cecb9eb2730a4c3ff5d.png

Yukarıda toparlanmış olan köyler tek ve 3. seviye bir tapınakta birleştirilebilir bir alanda.Aşağıdaki köylerim dağınık.Tapınak olayı benim için bu yüzden aşırı bir etkide bulunmuyor hatta köyleri dağınık olan oyunculara karşı avantaj sağlıyor.52 köyüm var ve 7'sinde tapınak var.Bu tapınaklı köylerin sayısı ileride yapacağım düzenlemeyle 5'e düşecek.Sonuca gelirsek benim fikrim dünya özelliklerini göz önünde bulundurarak bir strateji izlenirse bu durum sizin için avantaja dönüşebilir.Çünkü tapınak olayı sadece sizin için değil herkes için var.Doğru strateji izleyenler için avantaja,izlemeyenler için dezavantaja dönüşüyor hepsi bu :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ağlama konusunda o_O niye ağlıyor olalımki beğenmediğimiz bir şeyi belirtik diye mi ağlıyorsunuz diye aşşağılayıcı tanımlama içerdiği düşünülen bir kelimeyi cümlenize ekliyorsunuz o_O biz yapsak ban :p yalan diyorsunda demedim ima bile etmedimki:eek: senin fikin başka bizimkisi başka:eek: fikirlerimiz uyuşmuyor diye ağlıyormu oluyoruz:eek: uzun lafın kısası çiftlikde kapladığı birim sayısını beğenmiyoruz o kadar, bunun için ağlıyor diyorsanzız yalan söylüyorsunuz ağlamıyoruz ,beğenmiyoruz sadeceo_O şimdi aklıma geldi son cümle:p yalançı mayıs ağlamıyoruz işte :D

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Hem leb demeden leblebiyi anlayacak kadar zeki olduğunuzu belirtiyorsunuz hem de yazdığım yazıları hala daha kendinizce yorumluyorsunuz. Zeki insanlar mantıklı çıkarımlarda bulunur. Sizin burada ki çıkarımınızın mantıkla bir alakası yok. Tamamen kendinizi haklı gösterme amacıyla dikkatsizce yazıyorsunuz. Yazımı dikkatlice okursanız kapatıldı diye bir ifade yok zaten. Kapatılmaya çalışılıyor diyorum. Sanırım Türkçe dil bilgisi, anlama vb. konularında sıkıntılar yaşıyorsunuz. :)

Hadi O Zaman 2 Ayda Kapatılmaya Çalışılan Bir Dünya Göster Bana :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yalnız 2-3 ay konusuna gelecek olursak isteseniz de 2-3 ayda kapatamazsınız. 180 gün sınırı var :cool:

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Hadi O Zaman 2 Ayda Kapatılmaya Çalışılan Bir Dünya Göster Bana :)
Yine 2 ay diyorsunuz... İnanın benim artık söyleyecek bir şeyim kalmadı. Size ne kadar açıklama yapmaya çalışsam da siz nasıl anlamak istiyorsanız öyle anlayacaksınız.

Sizi daha fazla yormadan duymak istediğiniz şeyi yazayım da belki gereksiz yere yazmayı bırakırsınız: Dünya tapınaklı, gözetleme kuleli ve klan dışına destek aktif olmadan açılacaktır. Çünkü keyfim öyle istedi, o yüzden öyle açacağım.

Bu kez de üstün zekanızdan keyfinin öyle istediğini kanıtla diye bir cevap gelmemesi için de başlığı kapatıyorum. Bu dünyayı beğenmediyseniz oynamayın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.