Tamamlanan Turnuvalar Hakkındaki Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54178

Ziyaretçi
bende gıremedım:D ya klaç raund .. kasmadım elektrık yoktu son raoundada.

ne edelım premızıa tsınlarda ilk20 kisiye atılarmış

DeletedUser52861

Ziyaretçi
preleri ne zaman alacağık? ticket attım masterda daha dönüş olmadı.

DeletedUser47213

Ziyaretçi
çok zevkliydi speed server birde terbiyesiz kişiler olmasa :)

DeletedUser54394

Ziyaretçi
Yıllardır klanların diğer ülkelerin SDS roundlarında oynamış biri olarak söylemeliyim ki, x400 hızda ve 4 saatlik bir zaman dilimi arasında basit başlangıç olmamalı. die-staemme'de çift server olurdu 7-8 yıl önce. SDS'lerin gelişmesine çok katkı sağlamıştır çift server. Bi x50, x100& x200lük uzun 2-3 günlük serverlar olurdu (basit başlangıçlı) bir de x400lük 4-8 saat arası serverlar olurdu. İnsanlara bir noktada hızlı rountları aşılamak istiyorsanız, daha iyi bir strateji izlemelisiniz. Yoksa bir host'u olan herkes gerekli PHP ile bu server'ı kurabilir.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
x400 hızda ve 4 saatlik bir zaman dilimi arasında basit başlangıç olmamalı
diğer speedlerde hep oluyor, ve speed şampiyonası da benzer ayarlarda yapılıyor, hatta 3 saat sürüyor.
He eğer başlangıçta öyle speedler olmamalı diyorsanız haklısınız hafta içleri uzun soluklu haftasonları gündüz de 12-24 saatlik uyku modu olan speedler açılması taraftarıyım ben de. Ama speed boş durmasın diye geriye kalan zamanlarda 3-4 saatlik speedler açılabilir. Nitekim bash speedi 4 saatten uzun olmaz genelde 3 saat olur. Cata da aynı şekilde.
2 speed server istiyorsunuz. Biz zorla 1ini getirttik 2.nin parasını sen ver açsınlar.
Bir hostu olan gerekli PHP ile kurabilir diyorsun, nereden bulacaksın peki onu :D innogames'in 6 yıl önce yayınladığı LAN tribalwars'dan mı bahsediyorsun? Bug dolu, premium, asistan ve bir sürü yeni özelliği barındırmayan LAN için yayınlanan bir versiyon internet üzerinden düzgün çalışmaz örneklerini de gördük , yapmaya çalışanlarda.

DeletedUser54394

Ziyaretçi
diğer speedlerde hep oluyor, ve speed şampiyonası da benzer ayarlarda yapılıyor, hatta 3 saat sürüyor.
He eğer başlangıçta öyle speedler olmamalı diyorsanız haklısınız hafta içleri uzun soluklu haftasonları gündüz de 12-24 saatlik uyku modu olan speedler açılması taraftarıyım ben de. Ama speed boş durmasın diye geriye kalan zamanlarda 3-4 saatlik speedler açılabilir. Nitekim bash speedi 4 saatten uzun olmaz genelde 3 saat olur. Cata da aynı şekilde.
2 speed server istiyorsunuz. Biz zorla 1ini getirttik 2.nin parasını sen ver açsınlar.
Bir hostu olan gerekli PHP ile kurabilir diyorsun, nereden bulacaksın peki onu :D innogames'in 6 yıl önce yayınladığı LAN tribalwars'dan mı bahsediyorsun? Bug dolu, premium, asistan ve bir sürü yeni özelliği barındırmayan LAN için yayınlanan bir versiyon internet üzerinden düzgün çalışmaz örneklerini de gördük , yapmaya çalışanlarda.

kardeşim bu tarz işler şirketin politikası gereği uygulanıyor, belirli bir ülke stratejisi izleniyor. 100 worldlük ülkelerden bahsediyorum. ben senin grafik altyapısı ve şirket durumu hakkında bilgin olmadığını düşünüyorum, bu yüzden bu yazdığın post'a cevap bile vermeyeceğim. o dediğin altyapıyı da innogames yayınlamadı ayrıca, gameforge yayınladı.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Cevap bile vermeyeceksen niye cevap veriyosun :D Tamam herşeyi sen biliyosun haklısın :D

DeletedUser54178

Ziyaretçi
tribalnmaster biizm preler verılmedı sözde burdakıki hesaplarda aktarbılıoduk son gün yalan oldu . gelde 1 ay oyuna emek ver sonra olmasın..

artık oyunnmak yasak bana.. zamanımdan çalıp verıoz buraya etıklerıen bak 200 pre az bişeydı sözde

DeletedUser55856

Ziyaretçi
12de biticek deseydiniz ona göre oynardık şaka mı bu

Lloyd

Casus
ramazan turnuvası ödüllerini son 4 round kala öğrendim ve tüm iştahım kaçtı! 1 ay her gece hrb0 oynayıp ilk 3e girmenin değeri 4 günlük hrb8 oynamaktan 26 kat daha düşük acıdım verdiğim onca emeğe ekipsiz tek başına kastım son 4 round ipleri saldım belki ama her ne olursa olsun maksat 200 veya 5000 pre kazanmak değil verdiğin emeğin karşılığının emeğine değmemesi! sağlık olsun umarız kısa kısa turnuvalar düzenlenir ve bu ramazan turnuvasının eksikleri oraya katılır hem rekabete hem katılıma yansır.

DeletedUser

Ziyaretçi
tribalnmaster biizm preler verılmedı sözde burdakıki hesaplarda aktarbılıoduk son gün yalan oldu . gelde 1 ay oyuna emek ver sonra olmasın..

artık oyunnmak yasak bana.. zamanımdan çalıp verıoz buraya etıklerıen bak 200 pre az bişeydı sözde

benım oyuna geçenn surem çok uzunmuş

DeletedUser58208

Ziyaretçi
bu geceye speed koyarmısınız hrb 8 den baslamasın ama

DeletedUser58208

Ziyaretçi
şuraya bi speed koyunda oynayalım kac saattır beklıyoruz