Tam

• Konuyu başlatan DeletedUser50380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Merhabalar. Esasında ben konu açmayı planlamıyordum ama 1 konu 1 konudun postun değeri çok post kasıyorum sürekli :)

Aslında bizim klan berbat bi klan ilk başta ekiple başladık ama baktım olmuyor güya ekipmiş gibi sağdan soldan adam topladık. Saatçi muhammeti ronaldinho diye tanıttık felan derken herkes korktu bizde bu fırsatı değerlendirip daha fazla saatçi topladık. Bir baktık saatçi klanı oldu. Saat satarak ham geliri yaptık felan şimdi iyi gelirimiz oldu. İyi kötü puan kastık. Berbat bi klandık ama saatlerin gücünü göstererek buralara kadar geldik. Zamanında az küçük ömer muamelesi görmedik. Şimdi bizde sıra troll
Zaa burdan saatlerin adına herkese başarılar diliyorum. Lütfen bize savaş açmayın durumumuz zaten çok kötü bu aralar işler fesat asker basmadan buraya kadar geldik kara kara şimdiyi düşünüyoruz.

Herkese iyi oyunlar. Baltanız keskin, kılıcınızzzda keskin olsun mızraklarınız sivri hafifleriniz elindeki şey neyse oda güzel olsun.

Herkese başarılar :) kıta 44e buradan selamlar

DeletedUser52961

Ziyaretçi
işler fesat değil kesat olmalıydı :)
Başarılar...

DeletedUser52961

Ziyaretçi
O kadar özel eğitim almışsın olmadı bu :D

DeletedUser53464

Ziyaretçi
Zaa ne dir lan öyle şeyler kaldı mı hala huh

DeletedUser50380

Ziyaretçi
zaa :D

"Siz değerli klan başkanları ve üyeleri, Ekip klanı adına hepinizin Bayramını içtenlikle kutlarım. Bugün dost düşman ayrımı yapmaksızın herkesin birbiriyle bayramlaşması bir kişilik örneğidir. Bunu göz önünde bulundurarak siz değerli başkanlarında diğer klanlara bayram iletisi yollamanızı dilerim.

Bayramın 1. günü dolayısıyla inaktif olan saldırıları fırsat bilip 1. günümüzün tadını sevdiklerimizle tadalım. Dışarıda aklımız burada olmadan gezelim. Dert tasa olmasın bugün. Önce sizlerin sonra tüm World'ün Bayramını kutlarım... :)

Orkun - eMpeaT"