Takım Vs Oyuncu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lloyd

Casus
Not olarak alıyorum bunu da konusu açıldığında yada açılması için uğraş göstereceğimden emin olabilirsiniz.İmkanlar dahilinde olduğunda reddedileceğini zannetmiyorum :)

bu konu biraz karışık. tribalwarsmasters.net te düzenleniyordu bahse konu uluslararası turnuvalar ama oranın yetkilileri yaşanan birtakım olaylardan sonra organizasyonları bildiğim kadarı ile süresiz iptal ettiler. harici bir platform veya diğer serverlarada duyurularak Türkiye platformu üzerinde düzenlemek isterseniz tabiki ona da bir mani yok hatta çokta güzel olur, tabii o kadar organizasyona vakit ayırabilecek birileri varsa :)

bu konu biraz karışık. tribalwarsmasters.net te düzenleniyordu bahse konu uluslararası turnuvalar ama oranın yetkilileri yaşanan birtakım olaylardan sonra organizasyonları bildiğim kadarı ile süresiz iptal ettiler. harici bir platform veya diğer serverlarada duyurularak Türkiye platformu üzerinde düzenlemek isterseniz tabiki ona da bir mani yok hatta çokta güzel olur, tabii o kadar organizasyona vakit ayırabilecek birileri varsa :)

Planlanan raundlar bolumunun doluluguna bakarsan ayrilabilen vakti gorursun Gokhan abi :D

olurda sitemimize cevap verecek bi mod olur
30 dk sonrasina bi cata raund koyulabilirmi acaba :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Elimden geldiğince böyle konuları gündeme getiriyorum.Başka sunucuda yada bizim sunucuda olması fark etmez.Bu sizlerin elinde oyuncuların böyle etkinliklerde güzel davranışlar olduğunda şirket politikasının hoşuna gideceğini düşünüyorum.

erwl

Okçu
Adminler kendi rakiplerini kendi seçecek demek he , ben de adaylığımı koyuyorum:)

DeletedUser66815

Ziyaretçi
Bende katılmak istiyorum ve bir tane açmayın ertesi hafta bidaha açın bu sefer oynamayanlardan seçin kimse ben oynamadım demesin

DeletedUser66815

Ziyaretçi
Cumaya kadar kim beklicek la akşama bi server açın da keyfimiz yerine gelsin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.