Takım Vs Oyuncu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Merhaba Şövalyeler,
Sürekli olarak istediğinizi söylediğiniz speed server konusunda sizlere küçük bir sürpriz yapmaya karar verdik.
Karşınızda bizler olacağız (oyun ve forum takımı) kendine güveniyor musun?
Cevabını duyar gibiyim o zaman ne duruyorsun :)
Detaylar:
30.03.2018 Cuma gecesi yapılacaktır.Saat daha sonra söylenecektir.
Katılmak isteyenlerin bu konuya yorum yaparak belirtmeleri gerekmektedir.
Katılan kişilerin arasından çekiliş yapılacaktır.As kazananların gelmemesi durumunda yedek kazananlar ile yapılacaktır.
Oyun ve forum isimleri farklı olan kişiler oyuncu ismini yorumda belirtmelidir.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
@Strafe buralar hiç adelet kokmuyor :) seçmene rakip mi olur kursun herkes takımını turnuva yapsın amacına daha güzel ulaşır etkinlik
Oyuncular arasında etkinlik yapılmasıyla alakalı dediklerinizi ileteceğim. Mevcut olan 2 etkinliğimize bakarsanız oyuncular ve takımlarımızın daha iyi ilişkiler , köprüler kurmasına ön ayak olacak şeyler olduğunu görürsünüz :)Adalet konusunda nasıl bir tereddütünüz var bilmiyorum ama adaletsiz olmayacağına güvenebilirsiniz :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Oyuncular arasında etkinlik yapılmasıyla alakalı dediklerinizi ileteceğim. Mevcut olan 2 etkinliğimize bakarsanız oyuncular ve takımlarımızın daha iyi ilişkiler , köprüler kurmasına ön ayak olacak şeyler olduğunu görürsünüz :)Adalet konusunda nasıl bir tereddütünüz var bilmiyorum ama adaletsiz olmayacağına güvenebilirsiniz :)

Adalet konusunda dediğim gibi seçmece bi rakip olmuş olacağı için sorun olabilir en azından speedler de aktif oyunculardan falan seçerseniz denge öyle kurulurda rast gele seçim oldu mu speedden hiç anlamayan birileride gelebilir karşı takımı bozucak :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Adalet konusunda dediğim gibi seçmece bi rakip olmuş olacağı için sorun olabilir en azından speedler de aktif oyunculardan falan seçerseniz denge öyle kurulurda rast gele seçim oldu mu speedden hiç anlamayan birileride gelebilir karşı takımı bozucak :)
Bu dediğinizde kimilerine göre “adaletsizlik” olmayacak mı?Online olanlardan seçiyorsunuz bizler neden olamıyoruz diyince siz aktif değilsiniz hakkınız yok desek ne düşünürsünüz :) Bizim yaptığımız da şans var oyun ve forum takımında speed oynamayan kişiler mevcut (kendim oynamadım bundan dolayı diyorum :p) Maksat eğlenmek :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Bu dediğinizde kimilerine göre “adaletsizlik” olmayacak mı?Online olanlardan seçiyorsunuz bizler neden olamıyoruz diyince siz aktif değilsiniz hakkınız yok desek ne düşünürsünüz :) Bizim yaptığımız da şans var oyun ve forum takımında speed oynamayan kişiler mevcut (kendim oynamadım bundan dolayı diyorum :p) Maksat eğlenmek :)

İşte öylede böylede sizin seçmeniz adaletsiz olacağı için misal herkes 5 er kişilik takım kurar turnuva olur misal diyorum :)

Tanımsız

Okçu

Biri atsın o ss i
Adaleti görelim sjsjjsj
Bende varım

T0qi

Baltacı
2 tarafada başarılar .d simdiden kim oynarsa artık kaca kac olucak bide bellimi o ? cok fazla mod yok sonuçta

nick: reverdance

Durum
Konu yanıtlara kapalı.