Tahmin

Herkes senin gibi truva amaçlı girmiyor ya da sokmuyor üyelerini sağa sola gürkan, o roller kendine yakıştırana yakışır. Sen benimsemişsin, eyvallah, ama hani herkese de salça olma böyle sevimli sevimli smiley atınca dağda elinde sütle koşan heidi olmuyorsun :)
Ahahah engin hakedene hakkettini vermek lazim sende ayni sekilde sutten cikmis akkasik rolune burunme senine ne oldunu bilir herkes dert etme ;)

Vezir001.

Ağır Atlı
Ahahah engin hakedene hakkettini vermek lazim sende ayni sekilde sutten cikmis akkasik rolune burunme senine ne oldunu bilir herkes dert etme ;)

Çok boş yaptın gürkan, hani gerçekten çoluğa çocuğa karıştığını bilmesem bazen diyorum bu adam bahsettiği yaştaki adam olamaz diye.

Allah seni ıslah etsin kardeşim hayırlı geceler sana.

Çok boş yaptın gürkan, hani gerçekten çoluğa çocuğa karıştığını bilmesem bazen diyorum bu adam bahsettiği yaştaki adam olamaz diye.

Allah seni ıslah etsin kardeşim hayırlı geceler sana.
Niye sinirleniyosun ki engin takiliyoruz burda birbirimize sen seviyosun diye takiliyodum kusra bakma allaha emanet ol...

Ghost

Yasaklı
Ya bu Filozoflar burdada mı Kuru Sıkı :D Bak başlarım he worlde filozof 64 deki gibi vuruveririm baltaları :D Klan İsmine bak İsyan Yerine Truva Olsa Daha iyi arkasından vurmadığınız klan kalmadı :D

Ya bu Filozoflar burdada mı Kuru Sıkı :D Bak başlarım he worlde filozof 64 deki gibi vuruveririm baltaları :D Klan İsmine bak İsyan Yerine Truva Olsa Daha iyi arkasından vurmadığınız klan kalmadı :D

Hak edene hak ettiği verilir. Yeri gelirse Truva'da yaparız klan adını canım sen neden takıldın bu konuya bırak ta satıyorsak müttefiklerimiz düşünsün sen düşmandasın köylerini kaybetmemeye odaklan :)