Taşıma kapasitesi bayrağı

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Çok merak ediyorum tüccarlarımız da bir şeyler taşıyor ama bu Taşıma kapasitesi bayrağı baştığımızda tüccar sayımız artmıyor nedenini öğrenebilir miyim bence olması gereken bir özellik.

AZERBAYCAN7

Mızrakçı
Tüccarlar için kullanılmıyormuş . Yağmaya atdığınız askerlerin taşıma kapasitesini artırıyormuş . Bende sizin kimi tüccarlar için sanıyordum , margaret söyləmişdi bu gün

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Tüccarlar için kullanılmıyormuş . Yağmaya atdığınız askerlerin taşıma kapasitesini artırıyormuş . Bende sizin kimi tüccarlar için sanıyordum , margaret söyləmişdi bu gün
Yok öyle olduğunu biliyorum zaten ama tüccarlarda neden kullanılmadığını sordum

FARAZA

Markiz
Bence tüccarlar için eklenmesi oyuna bir miktar hareket katabilir zaten fazla kullanılan bir bayrak değil eğer ki tüccarı da etkilemeye başlarsa katlama açıldığında kullanılacaktır böylece bir bayrağı daha aktif hale getirmiş olunabilir..

Responder

Emekli Görevli
Taşıma kapasitesi bayrağı, birimlerin taşıyabildiği hammadde miktarını arttırmaya yarar. Taşıma kapasitesi bayrağı, tüccarlara etki etmemektedir. Etki etmesi, bir öneri konusudur. Öneri olarak oluşturulabilir.

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Taşıma kapasitesi bayrağı, birimlerin taşıyabildiği hammadde miktarını arttırmaya yarar. Taşıma kapasitesi bayrağı, tüccarlara etki etmemektedir. Etki etmesi, bir öneri konusudur. Öneri olarak oluşturulabilir.
Teşekkürler