T.s.k

• Konuyu başlatan DeletedUser34127
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34127

Ziyaretçi
Klan diplomasisi ikinci bir duyuruya kadar kapanmıştır...

DeletedUser212

Ziyaretçi
Ne tarafta bilmem ama diplomasiyi kapatmış w12 için çok büyük bir kayıp bu :(

DeletedUser

Ziyaretçi
sinser böle alaycı konuşma hakkını kim veriyor sana ? hayırlı olsun t.s.k klanı

DeletedUser212

Ziyaretçi
Kardeşim istedigimi yazarım,Alaycı konuşmuyorum,kırmak içinde birşey yazmadım.Sadece muhabbet amacım. Ama art niyet arama hakkını sana kim veriyorsa banada bunu yazma hakkını o veriyor :) okey me ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendini çok zeki sanıyosun heralde art niyet aramalık bir durum yok burda klanı küçümsediğini 10 yaşında çocuk bile anlar neyse konuyu saptırmak istemiyorum ne dersen haklısın.

DeletedUser212

Ziyaretçi
Hepimiz aynı yollardan geçtik geldik burda diplomasi yok dedik üye arıyoruz dedik yada 1000. sıradan 1. sıraya kadar davet ettik şuan bize saçmalık gelen herşeyi biz oyuna başladıgımızda defalarca yaptık bunu bilen ve zamanında yapan biri olarak amacım emin ol dalga geçmek degil forumun her köşesinde muhabbet ediyorum geyik yapıyorum sırf şurda şu adamı tanımadan aynı şekilde yorum yaptım diye alay ettigimi söylüyorsun ve art niyet yok diyorsun.Ben kendimi KAF DAGINDA görmüyorum haddim degil... Gün gelir bu adam oyunu kavrar alır köyümü oyun bu ! Ama oyun oldugu gibide muhabbet için varız bu forumda. Yani bana laf atıcagına ya yorum yapma ya da sus bi zahmet sonuçta sen bu adamın AVUKATI degilsin kendi agzı var çıkar rahatsız oldum der bende derim ki kardeşim eyv. özür dilerim. Konu kapanır.Bencede uzatma he bu arada kendimi çok zeki sanıyorum evet öyleyimdirde. ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
aranan kan bulundu beyler vatana millete hayırlı olsun