SULH

2006-2007 yılında World 5 te başladığım bu oyunda bir çok dünya da oynadım aslında o dönem ama şuan için hatırlamıyorum :) aycnylmz ve aycnylmz94 gibi nickler kullandım bir ihtimal hatırlayan olursa yazsın çok memnun olurum.

Koronadan dolayı geri döndüm oyuna, 2 tane world de oynuyordum ve yeni gelişmeleri incelerken w59 un açılacağını öğrendim, çok iyi oldu uzun lafın kısası ilkokulda oynadığım oyuna şuan üniversite arkadaşlarımla beraber geri dönüş yapmayı planlıyoruz.

Daha önce başlık açıp arkadaşlarımızla burdan yazışmıştık, onları tekrar burda görmek isteriz, sanırım tam forum kurallarını bilmediğimizden link paylaşımı yapmıştık imzamız gibi düşündüğümüz için, ondan kaldırıldığını düşünüyoruz, konu güncellenmiştir.

Herkese selam, iyi oyunlar ve en önemlisi sağlıklı günler ☺️

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
adamlar cine kafa atmış helal olsun :)

başarılar

Evet güneybatıdayız, klan ismimiz oyun tarafından değiştirildiğinden bu yana isimle ilgilenmedik dün deneme yaparken sanırım bakmışsınız Örnek bugünün anlam ve öneminden dolayı 19M yaptık Klanı takip etmek için benim oyun profilimden ara ara bakabilirsiniz sabitleşince isim duyururuz :)