SUICIDE SQUAD

• Konuyu başlatan DeletedUser63319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63319

Ziyaretçi
Klanımız kurulmuştur bilinmedik oyuncuları ön kayıt zamanı almıyoruz. Sonrasında yeni üyeleri de belli kriterlere göre alım yaparsak yapıcaz. Hadi hayırlısı olsun bakalım yeni bir Dünya..

DeletedUser63389

Ziyaretçi
35 te çok tartışma çıkarıyordum harby. Yöneticisi olacağın klanda nasıl yöneticilik anlayışın olacak bilmiyorum. Ama yine de başarılar diliyorum.

DeletedUser63319

Ziyaretçi
35 te çok tartışma çıkarıyordum harby. Yöneticisi olacağın klanda nasıl yöneticilik anlayışın olacak bilmiyorum. Ama yine de başarılar diliyorum.

Ben oyunu a'dan z 'ye geniş geniş yaşadım dostum. Değil karşımdaki yönetici admin dahi olsa haklıysam hakkımı savunur tartışırım. Yönetici pasifi atmıyorsa, pasifi atıyor sadece kendisi topluyorsa, gereksiz diplomatlık yapıyor yanlış klanlara savaş açıp yanlış strateji yapıyorsa, yönetici pasif ise ,vasfına sahip değil ise ben yani harbystar susmaz dostum. Çünkü ben bu oyuna hem emek hem para hem zaman veriyorum. Oynadığım tek oyun ve tek eğlencem. Birileri gelip benim gibi bir oyuncuya yöneticilik yapacaksa usulüyle yapacak. 35 de Gassalda sitemimin çok olmasının sebebi Sinser'di. Ki ortak forum dahil kendi oyun forumunda neler neler yazıp aşk acılarını duyuru bölümünde paylaştığı bir yöneticiydi. Aile klanında da sıralamadaki ilk 3 klandan biriydik. Bütün yönetim pasifleşti bizden korkan müttefikler bizi geçti bize savaş açtı. Oyunu oynamıyorlar whatsappta mesajlarda yöneticiler içtikleri alkollerin resmini paylaşıyorlardı. Ben sitem edip tartışıp çıkınca suçlanan bensem buyurun suçlayın.
Şuan Mr.Bey deyim yetkililerimiz ise sonradan gelip zirveye hem bireysel hem klanlarını getirdiler. Gayette memnunum nereye emir verseler seve seve gidiyorum. Gelin sorun onlara da benden nasıl memnunlar diye.

Kim olursa olsun dostum hak edene hak ettiği kadar..

DeletedUser55950

Ziyaretçi
başka isim mi bulamadınız klanınıza mübarekler bizim kullandıgımız bır ısım classıc te ne kadar haybeci adamlarsınız

DeletedUser63319

Ziyaretçi
başka isim mi bulamadınız klanınıza mübarekler bizim kullandıgımız bır ısım classıc te ne kadar haybeci adamlarsınız

haybeci ne demek yav ? clasicte sizlerin kullandığınızdan haberim yoktu. Ortak forumda bu isimle başlığı ben sizlerden önce açtım. Siz önceden açmış olsanız görürdüm açmazdım. Oyun başlasın da bakalım değiştire biliriz çok kesin karar yok hoş. Maksat şimdilik dostlarla bir yerde toplanmak. Harley quinn yaparız :)

DeletedUser55950

Ziyaretçi
pusula dan sonra bu ısımle gırıyoruz classıc dunyalara değerli kardeşim c6da kullanıldı ve bu ısımle bundan sonra devam edecez lütfen Harley quin daha hoş zaten ;)

DeletedUser63319

Ziyaretçi
Pusula olarak duymuştum classic tayfasını. Tamamdır daha başındayken o zaman değiştirelim çakışma olmasın mademm :)

DeletedUser63389

Ziyaretçi
Harbystar oyununa, oyun anlayışına lafım yok. Herkes senin gibi düşünüyor zaten. Ben dahil. Ama ben yetkili değilsem önce benden istenene sonra da kendi oyunuma bakarım. 35 te Sinser ile kavga edip global ban attıran da benim. Ama yönetici ise kararlarına saçmalama aşamasına gelene kadar saygı duydum. Yalanını dolanını görünce de laf etmeden çıkıp gittim. Sende gördüğüm sıkıntı şu: Meseleyi çok uzatıyorsun. Çıkıp gideceksen de çıkıp gidersin. Millete duyurur gibi laf edip gitmek biraz garip gelmişti bana. Şimdiden başarılar diliyorum. Oyun ahlakı ve bakış açısı olarak hem fikirim.

DeletedUser63319

Ziyaretçi
E vardır tabi bizimde eksiklerimiz hatalarımız. Teşekkür ettim belirttiğin için en azından öyle şeyler tekrarlanırsa dediğin gibi bitcekse sessiz bitiririz..

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Harbystar oyununa, oyun anlayışına lafım yok. Herkes senin gibi düşünüyor zaten. Ben dahil. Ama ben yetkili değilsem önce benden istenene sonra da kendi oyunuma bakarım. 35 te Sinser ile kavga edip global ban attıran da benim. Ama yönetici ise kararlarına saçmalama aşamasına gelene kadar saygı duydum. Yalanını dolanını görünce de laf etmeden çıkıp gittim. Sende gördüğüm sıkıntı şu: Meseleyi çok uzatıyorsun. Çıkıp gideceksen de çıkıp gidersin. Millete duyurur gibi laf edip gitmek biraz garip gelmişti bana. Şimdiden başarılar diliyorum. Oyun ahlakı ve bakış açısı olarak hem fikirim.

Hep iyi mesajlar yokmuş, kötüleri de görmek varmış. Ben klanlarsız geçen aylarımı ve yıllarımı siz ve sizin gibilerden uzakta mutlu geçirdim. Ama sizler bu oyuna devam ettiğiniz her dünyada benimle ilgili acılarınızı dile getirmişsiniz. Ben bu oyunda hiç kimseydim, hiç bir şey olmadım. Ama sizin gibi kötü karakterlerden aldığım dersler çok işime yaradı. Mesela oyunu bıraktım :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Ben oyunu a'dan z 'ye geniş geniş yaşadım dostum. Değil karşımdaki yönetici admin dahi olsa haklıysam hakkımı savunur tartışırım. Yönetici pasifi atmıyorsa, pasifi atıyor sadece kendisi topluyorsa, gereksiz diplomatlık yapıyor yanlış klanlara savaş açıp yanlış strateji yapıyorsa, yönetici pasif ise ,vasfına sahip değil ise ben yani harbystar susmaz dostum. Çünkü ben bu oyuna hem emek hem para hem zaman veriyorum. Oynadığım tek oyun ve tek eğlencem. Birileri gelip benim gibi bir oyuncuya yöneticilik yapacaksa usulüyle yapacak. 35 de Gassalda sitemimin çok olmasının sebebi Sinser'di. Ki ortak forum dahil kendi oyun forumunda neler neler yazıp aşk acılarını duyuru bölümünde paylaştığı bir yöneticiydi. Aile klanında da sıralamadaki ilk 3 klandan biriydik. Bütün yönetim pasifleşti bizden korkan müttefikler bizi geçti bize savaş açtı. Oyunu oynamıyorlar whatsappta mesajlarda yöneticiler içtikleri alkollerin resmini paylaşıyorlardı. Ben sitem edip tartışıp çıkınca suçlanan bensem buyurun suçlayın.
Şuan Mr.Bey deyim yetkililerimiz ise sonradan gelip zirveye hem bireysel hem klanlarını getirdiler. Gayette memnunum nereye emir verseler seve seve gidiyorum. Gelin sorun onlara da benden nasıl memnunlar diye.

Kim olursa olsun dostum hak edene hak ettiği kadar..

Evet oyunu A'dan Z'ye geniş geniş yaşayıp hayatta bir halt olamayanlar klübünde bir başka sinser düşmanı :) Yahu olm ben işimde gücümde iken kulaklarımı güzel insanlar çınlatıyor diye düşünürken siz miydiniz be beni anan :) Bize sallarken sen baya atıp tutmuşsun nasılsa karşında cevap veren yok geniş geniş çok güzel :) Ayrıca aşk acılarını, içtikleri içkilerin fotolarını paylaşıyordu demişsin. Ben duygusal bir adamım bazen güzel bir söz , bazen güzel bir şarkı paylaşırdım. Klandaki çoğu kişi ile reel de de görüştüğüm için beni anlarlardı. Ben aynı frekansı paylaşabileceğim yeni insanlar da olabileceğini düşünerek bunu yapardım. Yoksa merak etme senin beni teskin etmeni beklediğimden değil. Zaten küçük bir çocuksun. Sana aşktan, duygusallıktan,insanlıktan,abilikten,kardeşlikten ben bahsedemem. Ben sana bunları öğretemem. Bunu yapması gereken Ailen, ancak onların da pek umrunda olmadığın kesin. Hayatını burada harcadığına göre :)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Evet oyunu A'dan Z'ye geniş geniş yaşayıp hayatta bir halt olamayanlar klübünde bir başka sinser düşmanı :) Yahu olm ben işimde gücümde iken kulaklarımı güzel insanlar çınlatıyor diye düşünürken siz miydiniz be beni anan :) Bize sallarken sen baya atıp tutmuşsun nasılsa karşında cevap veren yok geniş geniş çok güzel :) Ayrıca aşk acılarını, içtikleri içkilerin fotolarını paylaşıyordu demişsin. Ben duygusal bir adamım bazen güzel bir söz , bazen güzel bir şarkı paylaşırdım. Klandaki çoğu kişi ile reel de de görüştüğüm için beni anlarlardı. Ben aynı frekansı paylaşabileceğim yeni insanlar da olabileceğini düşünerek bunu yapardım. Yoksa merak etme senin beni teskin etmeni beklediğimden değil. Zaten küçük bir çocuksun. Sana aşktan, duygusallıktan,insanlıktan,abilikten,kardeşlikten ben bahsedemem. Ben sana bunları öğretemem. Bunu yapması gereken Ailen, ancak onların da pek umrunda olmadığın kesin. Hayatını burada harcadığına göre :)

Hatalı davranıyor yada hatalı yönetiyorsan tutup bunu belirtenlere eziksin muamelesi yapman ne hatanı telafi ediyor ne seni aklıyor Sinser. Nerde şimdi Gassal nerdesin şimdi sen ? Bu yazıları yazıyorken sende buralardaydın arkandan konuşmadık. Sen döndün gittin. Ayrıca ben 3. Dan siyah kemer taekwondo sporcusu ve 2. kademe antrenörüyüm. Aperatif dükkanı işletiyorum son 4 yıldır bu yılda spor salonu açıyorum tea için. Hiç olmadığın kadar sosyalim. Hem hayatta hem oyunda dolu dolu yaşıyorum sallama bilmeden. Yengeç burcuyum duygusalım. Aşkıda gayet iyi biliyorum. Sırf karşıdakini kötü düşürmek için konuşma. O zamanlardaki sitemim ayrıydı şuan konuyu ayrı boyuta taşıyorsun şahsıma karışıyorsun. Oyunun içerisinde herkesin dikkat edeceği durumlar vardır eğlencede olsa. Örneğin ; Demişim ki bir klan yönetiyorsan adil olacaksın, aktif olacaksın vb. şeyler söylemişim. Yanlış mı söylemişim ? Senin hataların yanlışların vardı ki buna rağmen iyi birşeyler yapıyormuş gibi ön planda gezmeyi seviyordun. Bundan biraz dile getirmiştim. Geride kaldı hepsi. Şimdi hiç birinin mühimmatı yok benim için. İstediğin gibi devam et elbetteki dostların iyi anıyorlardır güzel şeyler paylaştığın, emek verdiğin kişiler vardır. Buralarda yazmasalar da hatırdasındır.