Suicide Squad - Error Savaşı

DeletedUser

Ziyaretçi
Kesildiği için np ;) Farkında olmadan saldırganda 8. olmuşum :D Ordu basmaktan köy kasmayı unuttum, biri bana sağlam bi taktik versin yoksa hesap silicem :D

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Savaş için herkesin eline koluna sağlık eğlenceli bir dünya oluyor her saldırıda patlasam da :D
MoussaWa dediği gibi geri zaten basılıyor köy gidene kadar herkes tehlikeli , herkes iyi saygı sevgi çerçevesinde bir savaş olması dileği ile birlikte oynadığım ve bu dünya karşımda olan kişiler mevcut :))

Berkutay abi Sercan abi :D alacam anahtarlarınızı :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben olmak nasıl bir duygu canım gör işte :D

benim agzıma şaapsınlar en son benzicegim adama benzedim ahahaha sen megersem haklıymışsın boş yere sövüyormuşuz gülüm benim.

Beyler, bu toplara hiç girmeyin bence. Sizin yakaladıgınız kadar bizde yakalamışızdır. Recebin yani benim hesap hilmi26 yla aynı baglantıyı paylaştıgından ban yedi bu arada, ban yemiş hilmi26 hesabı multi olarak gösterildi harbiden cok komik. Dolayısıyla bunların birer sahipleri vardı. Ama ben geçince ikisinide gümletti tamam oynamıyorum mayıs:D Bakın başkanınız güzel konusuyor. Başkanınızın kelamını hiçe saymayın hır gürsüz savaş olsun. Boş mevzulara dalarsak cıkamayız bunca insanın emegi o 5k lık destekte yapılan kesim degil. Efendi gibi savaşsın iki tarafta bizim diger savaşlardan bi farkımız olsun hır gür her başlıkta hemen hemen mevcut zaten:)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
benim agzıma şaapsınlar en son benzicegim adama benzedim ahahaha sen megersem haklıymışsın boş yere sövüyormuşuz gülüm benim.

Beyler, bu toplara hiç girmeyin bence. Sizin yakaladıgınız kadar bizde yakalamışızdır. Recebin yani benim hesap hilmi26 yla aynı baglantıyı paylaştıgından ban yedi bu arada, ban yemiş hilmi26 hesabı multi olarak gösterildi harbiden cok komik. Dolayısıyla bunların birer sahipleri vardı. Ama ben geçince ikisinide gümletti tamam oynamıyorum mayıs:D Bakın başkanınız güzel konusuyor. Başkanınızın kelamını hiçe saymayın hır gürsüz savaş olsun. Boş mevzulara dalarsak cıkamayız bunca insanın emegi o 5k lık destekte yapılan kesim degil. Efendi gibi savaşsın iki tarafta bizim diger savaşlardan bi farkımız olsun hır gür her başlıkta hemen hemen mevcut zaten:)

Ben sizin ekibin %99uyla iyi anlaşıyorum da bi serdalla anlaşamıyorum be, bi başkası olsa mevzuda kanka güzel kesim helal olsun derim de kesime fitneyi fesatı soktu :p :Dd

DeletedUser

Ziyaretçi
Uzatılcak mevzumu hocam, 5k lık kesim mi bu alarmın errorun squadın cürmü? toplasan 500 balta 100 hafifden az ediyor. bu savaşta 1000 tane 500 balta 100 hafif patladı. Bu toplara girersek burası yarın 10 sayfa olur gerek yok. Misi patlayan ordusu patlayan gelip burada konusursa hemen yarın 20 sayfa yaparız burayı hem bizden hem sizden yanlışmıyım? Asıl mevzu zaten; ne güzel patlamışım be patlatan arkadaşın eline saglık demek. Böyle deyip geçeriz yada begeni sistemi var begenir susarız kimse kimseyi yermez. He patlayan eline saglık derse aynı begeniyi oda toplar. Oyundan bi komşumun cok güzel yorumları vardı bizzat kendisine ulaşıp teşekkür ettim forumu böyle iyi kullanınca dost kazanıyorsunuz. Hır gür çıkarınca öbür world kendinize yeni düşman kazanıyorsunuz. Yeterince sorunlu bi milletiz zaten, bari oyunda güzel güzel anlaşalım..

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Valla yakalandım :p

Bana destek atan hesaplar multiden ceza yemedi kardeşim, anlatabiliyo muyum?

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Uzatılcak mevzumu hocam, 5k lık kesim mi bu alarmın errorun squadın cürmü? toplasan 500 balta 100 hafifden az ediyor. bu savaşta 1000 tane 500 balta 100 hafif patladı. Bu toplara girersek burası yarın 10 sayfa olur gerek yok. Misi patlayan ordusu patlayan gelip burada konusursa hemen yarın 20 sayfa yaparız burayı hem bizden hem sizden yanlışmıyım? Asıl mevzu zaten; ne güzel patlamışım be patlatan arkadaşın eline saglık demek. Böyle deyip geçeriz yada begeni sistemi var begenir susarız kimse kimseyi yermez. He patlayan eline saglık derse aynı begeniyi oda toplar. Oyundan bi komşumun cok güzel yorumları vardı bizzat kendisine ulaşıp teşekkür ettim forumu böyle iyi kullanınca dost kazanıyorsunuz. Hır gür çıkarınca öbür world kendinize yeni düşman kazanıyorsunuz. Yeterince sorunlu bi milletiz zaten, bari oyunda güzel güzel anlaşalım..

Sonuna kadar haklısınız hocam, benim yanlışım

DeletedUser

Ziyaretçi
Hocam sana yedigim banı acıkladım ama, atayımmı özelden ikna olacaksan.. Multi davasını kapayalım artık 500 500 asker savaş kazandırmaz zaten kimseye

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Ata ben sana dedim savaş bize göre değil gel klan kuralım moderetör ol diye bak direk kafa atmışsın :p

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Yemin ediyorum olayın içinde bi başkası olsa multi demem, çünkü bu dünyada oyuncular için haksız gözükse de yöneticiler tarafından mantıklı açıklaması olan cezalar veriliyor, ama serdal olunca önyargılı davranıyorum benim hatam, isterseniz sizi dinlerim ama multi değildir haklısınızdır

DeletedUser

Ziyaretçi
Hesaba ben girmesem hesap işleyişine devam edecekti, ben yinede size atayım siz karar verin. Teşekkür ederim vallahi adamsınız konuşup anlaştıgım insanlara hasta oluyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Enes'cim, haksız bile ceza yemiş olsan, yeni bir hesapta oyuna devam ettiğinde ceza yemeye mahkumsun. Çünkü sen dünyadan uzaklaştırılmışsın , ve farklı bir hesapla gelince multi yapmış oluyorsun :) Bunu burda durduk yere ceza yiyormuş gibi yansıtamazsın yanlış mıyım :)