Suicide Squad - Error Savaşı

DeletedUser58069

Ziyaretçi
tanımıyorum ama adam headshot cekmiş gercekten :)
ellerine yüregine saglık . aynı seyleri diger ileri gelenlerinin uzerinde de gormek isteriz basarılar :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yok küfür etmeyeceğim. Nasıl o raporların olduğunu çok iyi biliyorum da konuşsak da fayda etmiyor. Çünkü ben bundan günler önce 50 defa konuştum. İş işten geçti artık.

DeletedUser57479

Ziyaretçi
ata bende maden atmak ısterdım ama pazarcı basmadım kusura bakma :p

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Ata nüfusa gidip ismini değiştirirsen sana 30 k odun 30 k kil atabilirim :cool:

DeletedUser57132

Ziyaretçi
O köydeki multi desteği.. ve yüzsüzlükle buraya koyulması raporların, helaliniz var squad, hala multileriniz kurtarıyor sizleri..

QuickSilver*

Baltacı
Bizim adımızada farklı sayılmaz. Hakikaten çok iyi savaş oluyor. Bugün vurulan 2 güne aynı orduyu kurup başkasını vuruyor. Köyünü almadan herkes hala tehlikeli sürekli bi mücadele var. Herkesin emegine yüregine saglık.

Bende mayısla mücadele ediyorum hangi hesaba geçtigimi ögrenip sürekli banlatıyor ufaklık peşimde :D

Benim emektar hesaba yazık oldu. :) Harcadılar. 2 ekipte kaliteli oyuncular var ama kazanan kim olursa olsun dünya bazlı baktığımızda kaybeden olucak gibi görünüyor.

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Benim emektar hesaba yazık oldu. :) Harcadılar. 2 ekipte kaliteli oyuncular var ama kazanan kim olursa olsun dünya bazlı baktığımızda kaybeden olucak gibi görünüyor.

Hilmiden deyimler :) :)
Kötü olmuş bugun öğrendim tam da eğlenceler başlıyordu .s

DeletedUser57132

Ziyaretçi
haktan her zaman boş konuuyordun gene boş konuşuyn :D

Anlatsana serdal, recep29 hesabındaki savunmanın önce sende olduğunu sonra salgın hesabına çektiğinizi, bizim ordular girdikten sonra ise adamın desteklerken kestiği birim puanı fırlayınca adamın ceza yediğini, anlat serdal, belki adam olursun, daha bir ay önce bana kendini haklı çıkarmaya çalışıyordun.. hadi ben her zaman boş konuşuyorumda sen ne zaman adam olucaksın serdal?

BirDost*

Ağır Atlı
Ellerdeki imkanlar kullanıldığı müddetçe güzel savaş.

Tek bir isteğim var lütfen illegal şeylere girişmeyin. Bu sabah köyüm gitseydi hakketmiş olacaktım. Çünkü emek verip zamanında düzgünce bakmadım. Hırslara kapılıp beylik laflar edipte multi ile destek kayırmalarmış , multilerden kami attırmalarmış yapmayın böyle şeyler.

DeletedUser

Ziyaretçi
'olması gereken' çünkü hesap geç de olsa banlandı :) Ve ne zamandır saldırdığım kişilerde bi defans kessem bu adama bakıyorum destekçisi arttı mı diye :)