Suicide Squad - Alarm Savaşı

DeletedUser61441

Ziyaretçi
ya şu gençlere eski nesil trollemeyi bi öğretemedik hata bizde :D :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Yalniz muzcu hoca kim onu da merak ettim shdjddj gelse de bi beraber trollesek...

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Bu ne iyiliktir Yarabbi! Onu tanımak istiyorum yiğidim... Beni arasın.... Ahahsjdj

DeletedUser61441

Ziyaretçi
muzcu hoca, nickini nerden aldi ?

acaba milleti muza oturttuğu için mi o ismi taktilar ona ? meraklar içersindeyim :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Adınız çok geçti de merak etmiştim trol bi hesap mi diye :D

DeletedUser63757

Ziyaretçi
yok hoca ben almiyim sevmem. ama sen seviyorsun galiba bol bol yiyebilirsin afiyet olsun :D :D

senin haberin yok galiba muzun fiyatından . dolardan hızlı değerleniyor

Adınız çok geçti de merak etmiştim trol bi hesap mi diye :D

imam diye bilir bilen prof co playerımdır kayda değer somut bir başarım yoktur . olanı da kimse bilmez mütevazıyımdır . klanların gladiosu olarakta bilirler .aynı zamanda troll olduğum doğrudur .

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Valla sıralama falan bos isler zaten de leonqq halusinasyonla oynadım w32, tavsiye ederim acilen herkese en büyük başarım bu benim de dhdjdhdidj :D :D

DeletedUser63757

Ziyaretçi
musab abiyi gördükçe gözlerim dolar . gerçi 6 7 yıl oldu sorsan adımı hatırlamaz muhtemelen. haklıdır gerçi, bu camianın gerçek imamı kendileridir çünkü .

DeletedUser61441

Ziyaretçi
hocam tek kişi herkese sallamak caiz midir ? bunun cezası nedir :D

DeletedUser63757

Ziyaretçi
hocam tek kişi herkese sallamak caiz midir ? bunun cezası nedir :D

duruma göre değişir . sallamak haklı bir gerekçeye dayanmıyor veya kişilik haklarını korumaya yönelik bir savunmayı destekleyici nitelikte değilse cezası çikita muzdur .

DeletedUser61441

Ziyaretçi
hmm. peki ya haklı gerekçeye dayanıp doğru yerlere sallıyorsak, bunun bir ödülü var midir ?

tabiki sallayana değil, salladıklarına...

bunun ödülü de çikita muz olabilir heralde :D

DeletedUser63757

Ziyaretçi
onun bir devamı olmaz . çünkü haklısındır ve karşı tarafa yapılan yaptırım onlara sallamandır . yani muzcu hukuk sisteminin öngördüğü yaptırım sana uygulanmaz . bu sana verilen ödül gibidir .ayrıyetten salladığın kişilere herhangi bir yaptırım yapılmaz.

DeletedUser61441

Ziyaretçi
zaLImsın hoca :( ben ne anladim bu işten o zaman...

salladıklarıma muzu vermiyeceksen sallamıyorum bundan sonra. sırf onların ağzı tatlansın muz yesinler diyeydi halbuki bütün çabam :/

cevaplar için teşekkürler. iyi vaazlar size.