Suicide Squad - Alarm Savaşı

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Oo süper konu başlayasım geldi ama atışmalar felan zevklidir şimdi.
Var mı eskisi gibi birbirinin arkasından iş yapmak lafından dönmek üstüne gelip burda savunmak. Entrikalar diyarını özlemişim multicanlarımız hala oyuna son hız devam ediyorlarmış bu arada haberiniz olsun diye diyorum. suicidede bildiğim kadarıyla 1 player var 20 tane multisi var :D Allah affetsin

DeletedUser

Ziyaretçi
Dün buradaki konusmalardan sonra forum hesabına bişey olmadı, MoussaWA hesabına global attı mayıs böyle herifler ülkeden hala temizlenmedi ve hepside yetkili genelde malesef.

DeletedUser

Ziyaretçi
Dün buradaki konusmalardan sonra forum hesabına bişey olmadı, MoussaWA hesabına global attı mayıs böyle herifler ülkeden hala temizlenmedi ve hepside yetkili genelde malesef.

Geçmiş olsun, diyecek bir durum falan yok, kafalarına göre sürekli kural uydurmalari sağolsun, 2dklarini alıyorlar global sebebi olarak ne yazmış sana? Çok merak ettim, 1'ncı husus forum hesabını banlamak, sizle mayıs arasında başka mi bir husumet var dostum ? Şimdi açıklamısını merak ettim doğrusu;

Açıklama istiyoruz mayıssssss

DeletedUser

Ziyaretçi
global banda sebebi görebiliyormuyuz ben göremedim. Zaten konusamıyoruz kendisi başbakan oldugu için bildirim kapıyor :D sıkıntı ya eleman

DeletedUser

Ziyaretçi
Ticket sistemine ban atılmadiysa uydurulmustur bisiler sağda solda tabi buna zaman ayırırsa

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Nickin tanıdık klanlar dışı benzer bir oyun oynadın mı?
Yok başkan ailecek klanlar oynuyoz daha başkasına bi geçemedim ama bazen nicki beni bilerek ya da bilmeyerek kullanıyorlar.

Sun Tzu* Savaş sanatları kitabının yazarı, 10büyük komutandan biri

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Yok başkan ailecek klanlar oynuyoz daha başkasına bi geçemedim ama bazen nicki beni bilerek ya da bilmeyerek kullanıyorlar.

Sun Tzu* Savaş sanatları kitabının yazarı, 10büyük komutandan biri

bilader adam sana nick'inin anlamını mı sormus da sen söylüyorsun ?

DeletedUser60632

Ziyaretçi
bilader adam sana nick'inin anlamını mı sormus da sen söylüyorsun ?
Kardeş anlamını söyledim ki bana özel bir şey olmadığı belli olsun... Benim asil nickim hannibaldir, kanatlandirir. Bazıları honey bunny der onun neden olduğunu da anlatmayim xd

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Benim bildiğim hannibal kanatlandırmıyor, hannibal insan eti yiyor. ne iğrenç bişeysin sen be.